ІІ семестр 2017-2018 н.р.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

   День Перемоги — свято, яке завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ.
З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу , засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, напередодні 9 травня в школі було проведено ряд заходів: виховні години,  загальношкільне свято для ветеранів, зустріч із учасниками бойових дій, уроки мужності; крім того учні 7 класу  відвідали мітинг  приуроченій 73-річниці з Дня Перемоги у Другій світовій війні на станції Гродівка.

IMG_20180507_1052201525678594164 1525677149443IMG_20180507_103619 IMG_20180507_105623

Заняття у «Школі радості»

В «Школі радості» для майбутніх першокласників класу «Інтелект України» діти мали можливість познайомитися з майбутнім вчителем та однокласниками, показати свої знання та вміння. Малята здійснили дивовижну віртуальну подорож у космічні простори, побували в різноманітних морських пригодах, стали учасниками чарівної великодньої казки. Веселі фізхвилинки, захопливі вправи, задачі, ігри, квести, пошуки скарбів, фокуси, дива, загадки, казкові герої, досліди з фізики, хімії, смаколики-гостинці — надовго запам`ятаються майбутнім першокласникам надовго.

CIMG2008 CIMG2032 CIMG2284       Вчитель Смолякова Л.Л.

Виступ шкільної агітбригади ДЮП «Екстрим»

В рамках Тижня Охорони праці та Тижня безпеки життєдіяльності 27 квітня в Новогродівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 відбувся виступ шкільної агітбригади ДЮП «Екстрим», які підготували та показали яскравий виступ. Рятівники ДЮП ще раз нагадали учням про необхідність дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникати у побуті або під час трудової діяльності.

31 _o 317 31895                    Н.А. Колосовська, учитель охорони праці

«НА ЧОРНОБИЛЬ ЖУРАВЛІ ЛЕТІЛИ»

Кожної весни вся Україна  відзначає День Чорнобильської катастрофи.
26 квітня 2018 року, до роковин аварії біля пам’ятного знаку, пройшов міський мітинг-реквієм «На Чорнобиль журавлі летіли», який організували і провели вчителі та учні  Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №7. Під час заходу присутні схилили голови в подяці перед ліквідаторами і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

057 067 090                                              Н.С. Чернова

Екскурсія на шахту «Котляревська»

У рамках профорієнтаційної роботи учні 11-х класів Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 7 побували на шахті «Котляревська». Інженер із охорони праці Петро Михайлович провів екскурсію по шахті, ознайомив із нелегкою працею шахтарів.
Побачене справило велике враження на випускників. Діти шахтарів ще раз упевнилися в тому, яка це важка, але така необхідна справа –  добувати вугілля.

P80425-104332 1P80425-102340 1P80425-105132 1P80425-110122    К.О. Шутова, Т.І. Возняк — класні керівники 11-А та 11-Б класів

День довкілля «Школа – наш спільний дім»

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків це те, на що ми можемо впливати. І тому теплого сонячного дня  21 квітня 2018 року  учні нашої  школи вийшли на свої ділянки.  Весело  і завзято працювали на своїх територіях.
У рамках проведення Дня довкілля  педагогічними та технічними працівниками  нашого  закладу, не зважаючи на проблеми з ремонтом будівлі,  було здійснено генеральне прибирання території школи. Весь колектив з прекрасним та бадьорим настроєм вийшов на шкільне подвір’я.  І робота закипіла, бо школа наш другий рідний дім, і в ньому повинно бути завжди  гарно, чисто та затишно.
Всі учасники екологічної акції працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи та вулиць міста!
Тепер залишається кожному підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі акції із збереження довкілля є закликом до всіх жителів нашої громади зробити наше містечко квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися.

201804_0919412018IMG-b8d42 92855

Спортивні змагання «Мама, тато, я — спортивна сім’я»

19 квітня у БДТ відбулися відбіркові змагання «Мама, тато, я — спортивна сім’я», у яких приймали участь  родини зі школ міста. Нашу школу представляли родини: Кушхова Давіда учня 3-А класу, Якубенко Ростислва учня 4-Б класу і Корда Кирила учня 4-А класу. В святковій і спортивній атмосфері батьки і діти показали гарний приклад родинного спілкування і взаємодопомоги. Такі змагання показали рівень належної підготовки учнів і батьків. Батьки і діти отримали гарний позитивний настрій і продемонстрували волю до перемоги. Сім’ї пообіцяли не зупинятися на досягнутих результатах і покращувати свої досягнення у наступних змаганнях. Свято спорту і родинного спілкування відбулося на високому рівні. В перервах між естафетами глядачі насолоджувалися виступами художньої самодіяльності і отримали позитивний настрій на майбутнє. Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та подарунками.
Перемогу отримала сім’я Кушхових Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7. 
Срібними призерами стали: сім’я  Якубенко-Шмалій Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 і сім’я Вольбуєнко Новогродівського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 9.
Бронзовими призерами  стали: сім’я Корда Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 і сім’я Болтенко Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка.
Вітаємо родину Кушхових з І місцем! Бажаємо перемог на обласних змаганнях в м. Бахмут.

FB_IMG_1524204147534 FB_IMG_1524204153118 FB_IMG_1524204162343 FB_IMG_1524204166617  Л.Ю. Джебженяк, учитель фізичної культури

Ми в Міжнародному проекті «Найбільший урок у світі — WORLD’S LARGEST LESSON»

17 квітня 2018 року Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 за ініціативою шкільного центру самоврядування «Ековектор» долучився до Міжнародного проекту «Найбільший урок у світі — WORLD’S LARGEST LESSON».
Мета всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі» — провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей усього світу із глобальними цілями. В Україні проект охопить 450 міст та містечок, де відбудуться уроки для 15 тисяч дітей про глобальні цілі, лідерські навички та про те, як діти можуть захистити свої права.
Освітню лекцію для старшокласників провела амбасадор ініціативи «Найбільшого уроку у світі» від AIESEC Ukraine Бабченко Раїса Петрівна, голова Донецької Всеукраїнської Екологічної Ліги (ВЕЛ).
Які завдання постають перед світовою спільнотою та як об’єднати зусилля, щоб їх вирішити? Що ти можеш зробити вже сьогодні, щоб покращити світ?  Ці та інші питання обговорювалися дітьми під час розмови. Учні 8-11 класів в інтерактивній формі обговорювали 17 цілей сталого розвитку, думали над тим, як можна вирішити чи сприяти подоланню цих проблем, переглядали презентацію та брали участь у створенні міні-проектів.
По завершенню «Найбільшого уроку у світі» кожен ученьотримав позитивні емоції та нову інформацію для роздумів.Найбільш  активні учасники – учні 11-а класу отримали ще і солодкий подарунок. Але головне надбання цього уроку — розуміння того, що якщо кожен буде піклуватися про планету й один про одного, ми матимемо все необхідне для щасливого майбутнього.

307 _n 3073 _n 30739 _n 30 _n    Ю.Г. Авер’янова, учитель хімії та біології

Спортивні випробування «Тата, мама, я — спортивна сім’я»

17 квітня в спортивній залі Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 відбулися спортивні випробування «Тата, мама, я — спортивна сім’я». У змаганнях брали участь батьки учнів  4-А класу Мареніна Олександра, Корди Кирила, Вьорсткіна Олександра. Татусі й матусі знайшли час для зустрічі в дружному колі, не побоялися зійтися у різноманітних конкурсах, показати спритність і міць сімей. Учні 4-А класу активно підтримували учасників і самі мали показали свою силу і наполегливість  в перетягуванні канату. Прикрасою спортивного свята був чудовий танець з віялами. Переможених не було, адже всі дуже старалися, тому отримали бурхливі оплески, смачні подарунки і , звичайно ж, почесні грамоти за активну участь. Свято спорту закінчилося виконанням Гімну нашої любої  школи. Дякуємо вчителю фізкультури Джебженяк Ляні Юріївні за професійну організацію спортивних випробувань.

CIMG2525 CIMG2553 CIMG2556 Вчитель Смолякова Л.Л.

Підсумки проведення Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» 2017

МАН Юніор ЕрудитУчні Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 отримали результати участі у Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Ерудит».
Метою цього конкурсу є поглиблене вивчення фізико-математичних, технічних і природничих дисциплін та залучення до науково-дослідницької діяльності учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти.
До участі у Конкурсі залучились 16 учнів Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7. Стали переможцями 50 % учасників.
Учасники конкурсу показали наступні результати за номінаціями:
Астроном – Юніор – сертифікат ІІ ступеня – 1 (Стеценко Влада учениця 11 класу)
Техник-Юніор —   сертифікат І ступеня – 4 (Югова Д, Корж О., Редькін Д., Константинов О. – учні 11 класу),
сертифікат  ІІ ступеня – 1 (Конотопчик Г. – 8 клас)
Еколог- Юніор – сертифікат І ступеня – 3 (Коробченко К., Філоненко О., Шибашов О. – учні 10 класу)
Вітаємо переможців ВсеукрЮ.Г. Авер’янова, учитель хімії та біологіаїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит».  Висловлюємо подяку  їх учителям-наставникам: учителю фізики Івановій  Н.Ю. та учителю хімії Авер’яновій  Ю.Г.

Ю.Г. Авер’янова, учитель хімії та біологі

Змагання Олімпійське лелеченя-2018

         5 квітня на базі Будинку дитячої творчості у спортивній залі відбулися міські змагання «Олімпійське лелеченя», в яких взяли участь  всі школи міста.
Змагання було представлено 4 етапами: презентація команд, комбінована естафета, вікторина, рухлива гра.
Під час урочистого відкриття заходу з вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурова Олена Миколаївна.
Учасники заходу порадували яскравими та оригінальними презентаціями. Глядачі отримали задоволення від запальних виступів учасників. Команди продемонстрували свої знання з історії олімпійського спорту та сучасного олімпійського руху  відповідаючи на запитання вікторини.
Учні з великим натхненням і прагненням перемоги ретельно виконували програму змагань.
Місця розподілились наступним чином:
І місце – команда ЗЗСО №7
ІІ місце – команда ЗЗСО №10
ІІІ місце – команда ЗЗСО №9
ІІІ місце – команда ЗЗСО №8
Всі учасники змагань отримали грамоти, солодощі від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.
Вітаємо команду «Патріот» ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7  та бажаємо перемоги в зональних обласних змаганнях, які відбудуться  у м.Родинське.
Переглянути відео виступу команди >>>

4231      Учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст.№7 Джебженяк Л.Ю.

Місячник  боротьби з туберкульозом

В рамках  місячнику  боротьби з туберкульозом в Новогродівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 з 01.03.2018 було проведено ряд заходів: конкурс малюнків серед учнів початкових класів «Ні – туберкульозу!», радіолінійка «Ми – здорова нація», перегляд відеофільмів, виховні години на задану тематику.

CIMG1941CIMG1946IMG_20

29

30118609_

Перемога в Обласному конкурсі учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я»

31.03.2018 року у місті Краматорську відбувся обласний конкурс учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я».
Цей конкурс щороку проводиться з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи з екології, валеології, медицини, психології, хімії. Основне завдання Конкурсу є створення умов для оволодіння учнівською молоддю поглибленими знаннями з основ природничих наук та її професійного самовизначення.
Наше місто Новогродівка представляли учениці ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7  класу Демиденко Яна з роботою  «Дослідження статево-вікових особливостей адаптації до умов навчання» (керівник Іванова Н.Ю. учитель фізики та біології) та  учениця 10 класу Філоненко Ольга з роботою «Оцінка екологічного впливу при використанні вугілля як палива на прикладі міста Новогродівка» (керівник Авер’янова Ю.Г., учитель хімії та біології).
Дівчата виступили блискуче. Вони отримали дипломи першого ступеня та кубки. Вітаємо переможців та їх наукових керівників!

 Участь Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у Всесвітньої кампанії Година Землі-2018

Мільйони людей щороку долучаються до Години Землі. Це міжнародна кампанія, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, під час якої люди та організації на одну годину символічно вимикають зайве освітлення та електроприлади, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети. Мета Години Землі – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів. 24 березня 2018 року о 20:30 хвиля Години Землі прокотилась планетою вже дванадцяте, для українців вона була десятою. Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв’язок з Землею”) – підкреслювала, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.
Наш Новогродівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів також не лишився осторонь.

  1. Напередодні Години Землі у 5-11 класах пройшли заняття на тему екології, охорони навколишнього середовища та енергозбереження, проведено презентацію фільму про відзначення Години Землі в світі, конкурс екологічних плакатів та малюнків, виховні години «Всі ми діти твої, наша рідна Земля»
  2. У початкових 2-4 класах проведені інтегровані уроки природознавства та інформатики на тему «Біорізноманіття нашої планети. Злови зв’язок з Землею»
  3. У 10 — А класі біотехнологічного профілю проведено еко-диспут «Твоє майбутнє – ти вирішуєш!»
  4. Учнями 6-А та 10-А класів разом з  міським центром зайнятості (анімаційний клуб «Піксель») було створено екологічний мультфільм «Ми за живу Планету» https://www.youtube.com/watch?v=bcvjdpY7oL4&list=UUWAVPOD4te_YY, презентація якого відбулась 24.03.2018 на міському заході, присвяченому Годині Землі.
  5. Члени центру самоврядування «Ековектор» взяли активну участь у підготовці та проведенні міського заходу до Години Землі 24.03.2018 разом з ГО «Молодіжна платформа «Новосхід» та міським центром зайнятості, були роздруковані листівки, буклети та об’яви, проведені інформаційні акції серед мешканців міста Новогродівка та учнів інших шкіл.

Інформація представлена у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/1980828298801371/

16 CIMG1737 CIMG1828

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» у м.Новогродівка 
Немає нічого сильнішого за слово

          22 березня 2018 року  з метою підтримки творчого потенціалу обдарованих учнів, виявлення вміння володіти словом, переконувати, впливати на аудиторію, виховувати морально-етичні цінності оратора, почуття національної гідності й патріотизму відбувся ІІ (міський) етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» на базі Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім.Т.Шевченка.
Конкурсанти  продукували тексти різного типу відповідно до призначення й умов риторичної діяльності. Для виступів учні обрали найболючіші теми:

  • Любити – означає віддавати себе іншій людині. Віддавати – означає жертвувати.
  • Є злочини гірші, ніж спалювати книги. Наприклад – не читати їх.
  • Всі хочуть змінити світ, але ніхто не хоче змінюватися сам.
    8 найвправніших ораторів змагалися в трьох вікових категоріях.

Вітаємо Константинова Олексія, учня 11-А класу, який посів І місце у своїй віковій категорії. Олексій своїм словом зумів запевнити вcіх присутніх у тому, що  людина може сама  змінювати своє життя на краще. Тільки для цього вона повинна внутрішньо мінятися, наповнювати своє серце добром і турботою, виявляти любов і милосердя до ближніх.
Константинов Олексій  представлятиме наше місто на ІІІ етапі обласного конкурсу ораторського мистецтва, який проходитиме 29 березня у м.Краматорську.
Бажаємо тобі перемоги на обласних змаганнях.

1ІІІ етап  обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова»

15 березня в місті Краматорську відбувся ІІІ етап  обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова». На святі прихильників поезії наше місто представляли учні  Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7. Олейнікова Євгенія, учениця 5-А класу, та Рудик Артем, учень 6-А класу, — юні зірочки мистецтва декламації. Їх виступи запам’яталися  членам журі особливою емоційністю, чуттєвістю. Олейнікова Євгенія та Рудик Артем посіли почесні призові ІІІ місця,  кожен у своїй віковій категорії.  Вітаємо вас, юні друзі!

 

 Тиждень дитячої книги

В рамках Тижня дитячої книги хлопці та дівчата, учні 4-А класу Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 виступили  з ляльковим театром в 2-Б класі рідної школи, в шкільній бібліотеці, а також в міській дорослій бібліотеці для дітей пільгової категорії та для вихованців дитячого закладу дошкільної освіти «Радість». На «Ура!» малята показали ляльковий театр за мотивами української народної казочки «Пан Коцький». І не дивно, бо артисти чудово грали свої ролі, виразно говорили слова, співали, танцювали. Для майбутніх школярів ми влаштували майстер-клас по виготовленню закладинок — дуже необхідних для читачів. Зустрічі пройшли в теплій дружній атмосфері. Сподіваємось, що після нашого виступу значно збільшиться кількість читачів у бібліотеках шкіл і міста.

CIMG2578 CIMG2595 CIMG2600    Вчитель Смолякова Л.Л

Уроки Голодомору  і сучасна Україна

В  Новогродівському ЗЗСО пройшли заходи  у  звязку з 85-ми роковинами Голодомору  1932-1933 років в Україні. Було  проведено засідання круглого столу «Злочин влади – трагедія народу», тематичні уроки «Колективізація і Голодомор в Україні: факти, уроки».   Учні переглянули та обговорили фільм «Жнива скорботи». Був створений історичний проект із залученням учнів до збору свідчень про Голодомор.

IMG_0319IMG_2018IMG_20180  Ю.В. Соколенко, учитель історії

Участь учнів Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у конкурсі «Геліантус-2017»

З метою формування у учнів закладів середньої освіти цілісного уявлення про природу на основі знань з біології, хімії, географії та фізики, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у листопаді 2017 року була проведена восьма Міжнародна природознавча гра «Геліантус – 2017» Вже є результати! Щиро дякуємо всім, хто виявив зацікавлення «Геліантусом» Вітаємо всіх учасників та їх наставників!
Вітаємо переможців- учнів Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7!
Результати нашої школи:
Всього учасників 82 (2-4 класи — 37, 5-11класи — 45) 
Переможців початкової школи — 15 
Абсолютні переможці: Коптєв Тимофій (6-А), Алексєєнко Максим (5-А), Стеценко Владислава, Кучерук Карина (11-А)
Дипломи І ступеня: 7 
Дипломи ІІ ступеня 9
Диплом ІІІ ступеня 6
Грамоти з хіміі – 1
Грамоти з біології — 4
Грамоти з географіі- 6
Грамоти з фізики -2
Наставники та координатори: Радченко Т.Л. – учитель географії, Авер’янова Ю.Г. – учитель хімії, Іванова Н.Ю. — учитель фізики, Селюта Ю.С. – учитель біології.

293659429339859_182934308129345042_

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня в Новогродівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 відзначався День українського добровольця.
Під час проведених заходів (бесід, тематичних уроків, зустрічей з воїнами АТО) учні дізнались про нове свято і про історію створення добровольчих батальйонів.

Чернова Н.С.

Вдячні читачі опорного закладу №7 для оновленої бібліотеки міста…  

13 березня о 10.00 відбулась урочиста церемонія відкриття Новогродівської міської бібліотеки для дорослих у рамках реалізації проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», який було впроваджено міжнародною організацією з міграції за фінансування уряду Японії.
Ведучі – учень 11-А класу Палілов Олександр та педагог-організатор Масло Валентина Валентинівна ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7, які привітали всіх присутніх з оновленою Новогродівською міською бібліотекою для дорослих.
Право перерізати стрічку надали координатору програми міжнародної організації з міграції представництва в Україні Леа Морисон та Новогродівському міському голові Білецькій Л.М. Ведучі запросили до святкової зали бібліотеки всіх присутніх . У програмі святкування проводився міні-екскурс по читацькій залі, виставки народної творчості майстер-класів згідно Плану Проекту, виступ дітей з косіки-карате, дитячий ляльковий театр за участю учнів 3-А класу Новогродівського ЗЗСО №7. Родзинкою свята були яскраві таночки у виконанні дітей 4-А класу Новогродівського ЗЗСО №7.
Спеціаліст проектів міжнародної організації з міграції Єршова Ольга вручила подарунки активним членам ініціативної групи. На завершення свята зі словами вдячності звернулась координатор програми міжнародної організації з міграції представництва в Україні вельмишановна пані Леа Морисон.
Наприкінці заходу ведучі щиро подякували всім, хто надав можливість працювати для згуртування та розвитку громади міста Новогродівка. Завдяки кропіткій праці начальника відділу культури Пісарєвій Л.П. було успішно реалізовано проект оновленої сучасної бібліотеки. Саме в ній зможуть збиратись представники різних верств населення, в тому числі внутрішньо-переміщені особи, люди з обмеженими можливостями. Відкрите планування внутрішнього простору бібліотеки засліплює великою кількістю світла і білосніжними стінами. Єдиний кольоровий акцент у світлому інтер’єрі – це книги. Знаходячись у бібліотеці, відчуваєш, ніби потрапив на полотно художника-модерніста. Крім містких стелажів, заклад надає різні функціональні зони для дорослих і дітей, куточок для ігор, які виділяються із загального контексту більш барвистим дизайном.
Відвідувачам приємно було знаходитися у такому приміщенні, бо воно заряджає позитивом.

11291361   Педагог-організатор школи Масло В.В.

 

Свято жінок

06 березня о 15.00 у БК відбувся міський святковий концерт до 8 березня, який був проведений за участю учнів Новогродівського ЗЗСО №7.
Відкрили концерт ведучі  Палілов Олександр та Константінов Олексій (учні 11-А класу), які  привітали всіх присутніх в залі жінок зі святом Весни. Яскраві номери причарували всіх присутніх.
Гарний настрій  гостей підвищували неперевершені ведучі телепередачі  «1+1 Новогродівка» Аліна Котенко, Діана Гаврилко та Дарина Югова, які щиро побажали жіночкам, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Карина Кучерук та Владислав Чернов провели для всіх улюбленців хореографії  програму «Танці з зірками» за участю яскравих виступів дітей центру танцювального мистецтва «Астра» та танцювальної групи «Серцебиття».
Наприкінці свята ведучі щиро побажали всім жінкам міцного здоров’я, достатків, уваги рідних і близьких, шани від оточуючих, мирного неба, ясного сонця!

image (20) image (24) image (25) image (19)

Свято Весни!

06 березня відбувся святковий концерт до 8 березня  для  чарівних  жінок і дівчат Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7.
Концертна програма першого весняного свята  була насичена різноманітними яскравими номерами. У  виконанні сучасного танцю брали активну участь хлопці — вихованці шкільного театрального гуртка «Околиця»(учні 11-а класу).  Захоплюючий таночок гуртка «Берегиня» причарував всіх присутніх. Чудові  номери підготували і учні початкової ланки, бо вірші, пісні та чудовий реп підняв святковий настрій всім  присутнім у залі. Вокальна студія «Камертон» 7-а класу подарувала всім жінкам лагідну  пісню «Мама».  А чудовий  неперевершений бальний танок підготувала пара учнів 6-а класу. Всіх заворожила гра на сопілці для улюблених мам у виконанні учениці 6-б класу. Ведучі концерту Палілов Олександр та Константинов Олексій подарували жінкам гарний настрій та чудові привітання зі святом, яке є символом усього найкращого, що є у нас в житті. Нехай кожен день жіночого життя буде світлим і сонячним, як красуня Весна дарує радість Єдності, злагоди і благополуччя вашим родинам!

image (35)image (27) image (31)

Продовжуємо вивчати рідний край. Екскурсія в соляні шахти м. Соледар

  соледар11 лютого 2018 р. нашим учням  2-9 класів разом з вчителями та батьками пощастило відвідати чудове місце на Донбасі — побувати в соляних шахтах м.Соледар.  Ми отримали масу позитивних емоцій і хочемо скоріше поділитися своїми враженнями.
Перед спуском для нашої групи з 60 чоловік був проведений інструктаж з техніки безпеки, всім дітям і дорослим були видані шахтарські каски. До місця призначення ми дісталися у шахтарській  кліті-ліфті зі швидкістю 4 м/с і опустилися на глибину 288 м. Під землею провели цілих чотири години. По ходу свого маршруту ми побачили шахтні виробки в товщі чистої солі (підлога, стеля, стіни там стовідсотково соляні — ми перевірили — спробували на смак), прогулялися по печерах заввишки до 30 метрів, виритих комбайном; помилувалися фігурками з солі, зробленими місцевими майстрами (шахтар, чумацький віз із сіллю, добрий Шубін (шахтарський «бог»), гноми, черепаха, Русалонька, гороскоп — всі статуетки підсвічені різнокольоровими вогнями, які незвично переливаються на соляних кристаликах.
Ми відвідали підземну каплицю з іконами; величезні зали, де роззулися й ходили босоніж по соляному «піску» і, навіть,  грали у футбол — тут є ворота і м’яч, а «газон» — 100 % NaCl.
На гілці Дерева бажань ми пов’язали різнокольорові стрічки, попередньо загадавши свої заповітні бажання. А в підземному кафе нас пригостили запашним гарячим чаєм, солодощами. Для нас провели чудову зарядку, яка допомогла максимально наситити легені корисним повітрям, збагаченим сіллю.
По тривалості наша прогулянка замінила близько 15 сольових інгаляцій, тому, якщо у когось з групи туристів і боліло горло чи була нежить, до кінця екскурсії вони змогли повністю позбутися від неприємних симптомів.
Під час екскурсії ми дізналися багато цікавих фактів: у 2003 році в підземній галереї було встановлено рекорд для книги Гіннеса — підземне повітроплавання на повітряній кулі. У 2004 році там же відбувся підземний концерт за участю симфонічного оркестру. Тут часто проходять концерти, виставки художників.  Екскурсія в соляні шахти Соледара показала нам і один з найцінніших експонатів — пальму з солі, яка є точною копією символу Донбасу, пальми Мерцалова.
Ми придбали чудові сувеніри, задоволені і щасливі, повернулися додому з надією знову сюди повернутися.  А ви хочете з нами? Приєднуйтесь! Давайте жити здорово!

  Вчителі: Смолякова Людмила Леонідівна, Аверянова Юлія Геннадіївна

«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»

Допоки пам’ять в серці не згасає
Небесну Сотню будем пам’ятать…

Згідно указу президента України №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні  20 лютого встановлене в Україні Днем Героїв Небесної Сотні.
Під час круглого столу «Герої не вмирають» працівники  нашого закладу хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні  і пригадали хронологію подій , які розпочалися 22 листопада 2013 року.  21 лютого колектив Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 відвідав міський мітинг-реквієм «Небесна Сотня. На сторожі Гідності». Вчитель історії Гаврилова Любов Георгіївна розповіла про криваві січневі та лютневі дні 2014 року.

Вітаємо переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.
У цьому році за результатами І (міського) етапу конкурсу 4 учня-переможця  Новогродівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 взяли участь в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН. Конкурс-захист мав 3 складових: оцінювання науково-дослідницьких робіт (протягом кількох тижнів рецензувалися роботи юних дослідників науковцями вищих навчальних закладів), виконання контрольних завдань та захист науково-дослідницьких робіт.
17, 18 лютого відбувся захист науково-дослідницьких робіт, на якому юні  дослідники достойно презентували власні наукові розвідки перед поважним журі та своїми опонентами. І як результат – 2 учнів нашої школи стали переможцями ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН:
28381154 284

Демиденко Яна, ІІ призове місце (секція «Біологія людини»), учениця 11 класу, учитель Іванова Наталія Юріївна 
Філоненко Ольга, учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце (секція «Екологія»), учитель Авер’янова Юлія Геннадіївна
Вітаємо юних МАНівців, їхніх наставників, бажаємо творчої наснаги, успіхів та перемог учасникам Всеукраїнського етапу конкурсу!

День безпечного Інтернету

23031413_1897784997150126_1496413904743248204_n6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.
Учні 4-6 класів подорожували Онландією — безпечною веб-країною. Діти познайомилися з історіями:
Безмежний ліс — історія про дев’ятирічного Миколку, який вчиться користуватися комп’ютером та електронною поштою. Читачі дізнаються про те, що таке Інтернет і що в ньому можна робити. Крім того, в історії розповідається про те, що в Інтернеті є речі, від яких слід захиститися.
Нові друзі Ганнусі — це продовження історії «Безмежний ліс». Головною героїнею є двоюрідна сестра Миколки, Ганнуся. В історії йдеться про публічний характер Інтернету, етикет в Інтернеті, публікацію зображень та авторські права.
Учні успішно відповіли на контрольні запитання.
 27337347_1505959642863664_6184277669264764202_n 27544725_1505959592863669_5247963895709203216_n 27544822_1505959172863711_4456760122497001806_n         Полонська А.О., учитель інформатики

ДЕНЬ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

27    29 січня в Новогродівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 вшанували юнаків, які загинули в нерівній, героїчній боротьбі за Україну в 1918 році біля станції Крути (більш про подію читати)
Були проведені такі заходи:
— радіолінійка « Вони загинули за Україну»;
—  година пам’яті  «Пам’ять героїв Крут»;
— «круглий стіл» «Крути як відродження українства»;
— історичний урок «Бій під Крутами»;
— перегляд документальних фільмів.

                                                                            ЧЕРНОВА Н.С.

МІЖНАРОДНИЙ  ДЕНЬ  ПАМЯТІ  ЖЕРТВ  ГОЛОКОСТУ

Це Голокост – всього одне лиш слово,
Та його сенс – пекучий болі жар,
Вбивали всіх!.. старого і малого,
мало хто життя порятував.

817262112b27ea4a0847bdef9e143efa3b463e970Голокост — це злочин проти людства (більш про подію читати).
27 січня за рішенням Генеральної асамблеї ООН і Європейського парламенту визнано Міжнародним днем пам’яті Голокосту.
З метою просвітницької роботи, ознайомлення учнів з трагічними сторінками історії – Голокостом, з метою інформування школярів про трагічні події, пов’язані зі знищенням фашистами людей єврейської нації та формування патріотичних почуттів  у нашій школі було проведено жалобні заходи щодо відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту: радіолінійка, виступ агітбригади, інформаційні хвилинки, бесіди, класні години.
Хочеться вірити, що подібне більш ніколи не повториться!

                                                                                       ЧЕРНОВА Н.С.

Перемога в ІІІ етапі обласного конкурсі благодійних акцій

CIMG1287В Донецькій області з 15 грудня 2017 р. по 5 січня 2018 р. проходив ІІІ обласний конкурс благодійних акцій, присвячених Дню Святого Миколая.
Творчий звіт з довідковими матеріалами про актуальність акції, спрямованої на допомогу дітям-сиротам, з її результатами, відгуками, фото і відеоматеріалами на розсуд журі представила вчитель початкових класів, наставник волонтерського загону Смолякова Людмила Леонідівна.
З представленими матеріалами компетентне журі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти дали високу оцінку: Новогродівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 посів І місце в області і отримав Диплом І ступеню, диск і книгу-збірку колядок і щедрівок.
На святкову конференцію-засідання в Слов’янський Будинок дитячої та юнацької творчості були запрошені учасники і переможці ІІІ фінального туру обласного конкурсу благодійних акцій.
Ця перемога дає нам крила для подальшої роботи у морально-етичному вихованні наших підопічних.
Ми обов’язково продовжимо свою благодійну діяльність, бо творити добро, дарувати радість ніколи не пізно.

Л.Л. Смолякова

«ВОЗЗЄДНАЛИСЬ В ТІ ДАЛЕКІ РОКИ НАШІ ПРЕДКИ НА ВІКИ» 

Велична і свята, моя ти Україно,
лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!

      22 січня — День Соборності та Свободи України. Майже  сто рокiв тому слово«соборність» було вписане в iсторiю українського народу, але святковим днем українського  календаря воно стало тiльки вiднедавна.
День Соборності України наш заклад святкує щороку. Понеділок 22 січня 2018 рік  розпочався з радіолінійки «Возз’єднались в ті далекі роки наші предки на віки», на якій учні 7-А класу читали вірші відомих українських поетів про любов до своєї рідної землі, про свободу і про повагу до волелюбного  народу України. Також  у цей день відбулася Єдина класна година, під час якої  класні керівники  поповнили  та поглибили   знання учнів про історію виникнення свята, ознайомили  з цікавими фактами про нашу країну та побажали один одному  миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України! (більш про подію читати)

соб ЧЕРНОВА Н.С.

 КОНКУРС-СВЯТО ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

      Найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки та щедрівки. Тому цього року учні нашого закладу вирішили долучитися до Всеукраїнської акції «Різдвяна коляда – захисникам України!», в рамках якої провели конкурс-свято «З колядкою йдемо». На сучасний захід було запрошено воїнів України.
«Змагання» на кращу колядку-щедрівку відбувалося  між двома школами — №7 і №10. Перемогла, звичайно, дружба. Від нашого закладу  взяли участь у «змаганнях» учні 7-А класу.
Родзинка заходу – віночок українських пісень  у виконанні дівчат 2-А та 6-А класів. Всі номери були  зігріті дитячою любов’ю до воїнів-захисників рідної землі.
Учасники АТО  надзвичайно тепло вітали юних артистів, кожен номер зустрічали оплесками.

image (3)+ image (9)+ image (18)+ image (22)+

ЧЕРНОВА Н.С.

Подорож Карпатами

 Напередодні новорічних свят кожна дитина чекає на диво.  Для   учнів нашої школи таким  приємним сюрпризом стала поїздка у Карпати.  Вже понад 12 років  наші педагоги разом із школярами подорожують до Західної України, щоб не лише насолодитися надзвичайною красою Карпатських гір, але й зануритися в іншу культуру святкування Різдва Христова, почути місцеві легенди, побачити справжній вертеп, скуштувати західноукраїнських страв.
Львів зустрів нас мінливою погодою, але це зовсім не зіпсувало нам гарного настрою. Ми відвідали старий центр міста, завітали до кав’ярні, заспівали новорічних пісень біля головної ялинки. На Різдвяному ярмарку діти придбали сувеніри для своїх рідних та друзів.
На гірськолижному курорті «Захар Беркут» всі покаталися на санчатах та  пригостилися карпатською юшкою. Надзвичайне враження справив на нас водоспад Кам’янка, що знаходиться в національному природному парку «Сколівські Бескиди”. Кожен зробив собі незабутнє селфі на його фоні.
Дітлахи ще довго будуть ділитися  своїми приємними  враженнями  від цієї  подорожі. Сподіваємось, наша традиція триватиме ще багато років та збиратиме навколо себе нових туристів!

Безымянный1 Безымянный