Сторінка психологічної служби школи

Вас вітає психологічна служба Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7

Задко Аліна Анатоліївна,
практичний психолог
вища освіта, Словянський педагогічний університет

Ватаг Олена Володимирівна,
соціальний педагог, 
вища освіта, Бердянський державний педагогічний університет

Яка страшна і невблаганна людина — психолог! Про нього діти думають, що він ставить уколи від сказу, а дорослі приписують досконалість і бояться його оцінки і осуду.
Сучасне суспільство вимогливо до всіх: від батьків очікують чарівного терпіння, постійної уваги і любові до дітей і нещадно критикують і звинувачують у всіх дитячих нещастях. Учитель теж зобов’язаний володіти «над якостями», щоб за весь навчальний тижня не підвищити голос і погано не подумати про дитину.
Від 6-річних дітей ми вимагаємо посидючості, мотивації до праці та навчання, відсутності інтересу до того, що відбувається за шкільними вікнами і врівноваженості, якої не володіємо самі.
А психолог — це чарівник, який всі проблеми і ситуації, які формувалися роками, може дозволити за 1 годину, і, що найприємніше, вам нічого не потрібно при цьому робити самим.
Психолог — це не сама досконалість, він не ставить діагнози і хрести на людях. Завдання психолога — допомогти людині щось змінити, допомогти вирішити проблему, а не знайти винного. Він готовий бути поруч, коли вам важко. Це людина, що володіє професійною інформацією, але без готових відповідей на всі випадки життя. Адже кожен випадок індивідуальний.

Адаптація учнів 5-х класів до навчання в середній школі

Традиційно в Новогродівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 у період  жовтень-листопад було проведено дослідження рівня адаптації учнів 5-х класів до навчання в середній школі.  Результати  комплексного діагностування проаналізовано, класні керівники та вчителі- предметники отримали рекомендації, які будуть враховані в  плануванні подальшої роботи.

Серія занять з учнями 6-А, 11-А кл. в рамках реалізації Програми розвитку навичок психологічного відновлення дитини-школяра

Створено інформаційний куточок:
ВИЯВЛЕННЯ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ І РОЗГЛЯД ВИПАДКІВ НАСИЛЬСТВА ТА ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ З ДІТЬМИ