Робота євроклубу

Більш детально з роботою Євроклубу можна ознайомитися на блозі керівника Костянко Тетяни Володимирівни за посиланням >>>

Презентація роботи євроклуба «YES » Новогродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №7 в обласній творчій лабораторії «Менеджмент міжнародної інтеграції НУШ: євроклуб – як сучасний hub. м. Краматорськ.
Пишаємося нашими перемогами в конкурсах, участю у міжнародних та Всеукраїнських проектах! Цікаві зустрічі з відомими політиками, співпраця із громадськими діячами — для євроклубівців це завжди корисний життєвий досвід!

Безымянный Безымянный1

«GoCamp East» стартував!

З метою поглибленого вивчення англійської мови за участю іноземних волонтерів в Україні було оголошено проект «Go Cump East». Учні Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 перемогли та отримали нагороду – відпочинок і навчання в англомовному таборі за рахунок благодійних міжнародних організацій.
16 липня 2017 р. 15 учнів під керівництвом вчителів англійської мови Литвин Л.П. та Костянко Т.В. поїхали до Київської області в ДОЦ «Дніпро».

GoCamp East 2017

 GoCamp East – літній мовний табір для дітей із прифронтових територій — саме в цьому проекті взяли участь й перемогли  наші  діти  та  вчителі англійської мови  Новогродівської загальноосвітньої школи №7. У Донецькій області GoCamp проходить вперше. Ще у 2016 році це було неможливо з міркувань безпеки дітей і волонтерів.  А вже  у 2017 році для учнів, школи яких знаходяться близько до лінії розмежування, організували  GoCampEast.

 З 17 до 31 липня  наші учні  разом із вчителями англійської мови Костянко Т.В.  та Литвин Л.П. перебували у дитячому таборі «Дніпро», що під Києвом. У таборі   діти відпочивали, вивчаючи англійську, спілкувались із дітьми інших регіонів України та іноземцями з різних куточків світу. Саме живе спілкування англійською мовою, цікаві естафети, змагання з плавання, футболу, ігри на свіжому повітрі сприяли розкутості та надавали впевненності дітям у своїх можливостях. Вони переконались, що англійська мова є провідником у спілкуванні та порозумінні між людьми з будь-яких країн світу. Під час церемонії відкриття  GoCamp East діти  зустрілись  з організаторами цього проекта, депутатами України, представниками британського та американського консульств, ділились своїми враженнями від перебування у таборі з репортерами та журналістами.  У GoCamp  East не просто підтягували англійську та позбувались страху говорити, але й навчались громадянській позиції, критичному мисленню, толерантності. Все це  готує дітей до викликів сучасності.
Останні заняття в  англомовному таборі були присвячені Олімпійським іграм, де різні школи Донеччини та Луганської області змагались між собою за кращий виступ команди: назва, гасло, пісня та власно вигадана спортивна гра. Новогродівська команда виступила гідно й виграла ці змагання! Ми пишаємось нашими дітьми! Впевнені, що перебування у GoCamp East змінило світогляд кожної дитини та дало натхнення для подальшого оволодіння англійською мовою.

Проект “Go Camp” – запрошуємо волонтерів до співпраці

З метою виховання нового всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття ми запрошуємо до співпраці волонтерів із різних країн із нашими вчителями й дітьми у пришкільному дитячому оздоровчому таборі. Мета цієї роботи – надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.
Завдання:
-розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття;
-подолати мовний бар’єр;
-навчити дітей широко мислити, виходити за рамки одної дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами;
-сприяти обміну культурними цінностями та розширенню світогляду;
-зробити табір експериментальним майданчиком для новітніх технологій на методик навчання;
-подолати стереотипи серед іноземців щодо України;
-популяризувати волонтерський рух в Україні;
-сприяти позитивному позиціонуванню України в світі.

Зустріч з громадськими діячами

7 жовтня  Новогродівська загальноосвітня школа №7 зустрічала гостей. До нас завітали міський  депутат, засновник молодіжного руху «Move» Антон Кухлєв та громадський діяч  Ірена Даниш (м. Сіетл, штат Вашингтон, США). Зустріч пройшла у теплій атмосфері.  У бесідах  із представниками міського відділу освіти, шкільною адміністрацією, вчителями іноземної мови та старшокласниками з’ясовувались проблеми нашої молоді, шляхи  їх подолання. Обговорювались знання і активність громадян з питань Прав Людини. Наші євроклубівці висловлювали свої думки щодо  актуальності  існування молодіжних рухів.  Всі ми дійшли висновку, що слід продовжувати роботу з громадами, із молоддю в напрямку «активного громадянства».

dsc_0280 p61007-140257

Участь керівника  Новогродівського шкільного Євроклуба «YES»  Костянко Т.В. в обласній  педагогічній майстерні

fotorcreated1111

Тиждень іноземних мов

Гарною традицією в нашій школі є проведення позакласних заходів англійською, німецькою та французькою мовами. Все це сприяє розвитку учнівського  інтересу до вивчення мов інших країн. Євроклубівці із задоволенням брали участь у різноманітних заходах предметного тижня (конкурсах, презентацях, євроіграх тощо), що відбувалися в рамках Року англійської мови в Україні, який оголошено у 2016 році.

dsc_3090

SHEVCHENKO  IS  KNOWN  ALL  OVER  THE  WORLD

sam_3598 vlcsnap-2016-03-12-09h13m10s11

Участь євроклубівців у шкільному заході, присвяченому вшануванню пам’яті великого Кобзаря.