Підготовка до ЗНО онлайн

До уваги випускників!

Проект KudaPostupat створений для пошуку та надання вільного до актуальної та достовірної інформації про ЗНО, вступну кампанію, всі необхідні данні про навчальні заклади України та Європи.

Адреса порталу http://kudapostupat.ua 

Шановні учасники ЗНО 2020!

Час готуватися до ЗНО 2020 року. Ми спробували поєднати на сторінці «Готуємось до ЗНО» багато корисної інформації.

Нагадуємо, що вперше в 2020 році учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, закладів вищої освіти, які в 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, проходитимуть, як і випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти 2020 року, державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів:

 • українська мова і література (частина «Українська мова») – обов’язково;
 • математику або історію України (період ХХ – початку ХХІ століття) – на вибір учасника;
 • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова) – на вибір учасника.

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.
До вашої уваги програмні вимоги та характеристики сертифікаційних робіт із предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року:
Українська мова і література  
Математика    
Історія України    
Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська          
Біологія   
Географія    
Фізика   
Хімія    

Якщо у 2020 році ви плануєте вступ до закладів вищої освіти, то:
По-перше. Вже час визначитися з напрямками підготовки та спеціальністю, яку Ви вирішили обрати для своєї майбутньої професії. Скористайтеся інформацією з інформаційної системи «Конкурс» . Всього за одним посиланням зібрана інформація про всі заклади вищої освіти України з переліком спеціальностей, ліцензованим обсягом прийому, з якими балами ЗНО та середнім балом атестата вступали до закладу при вступі 2019 року. Аналізуйте цей масив інформації!
Окремо ми підготували для Вас вибірку сайтів закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей.
По-друге. Ознайомтеся із особливостями Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році, перевірте, які предмети потрібні на ЗНО за обраною спеціальністю, зверніться за консультацією до приймальної комісії обраного Вами для вступу закладу вищої освіти І-ІV рівнів акредитації.
Також запрошуємо з 03 по 24 січня 2020 року зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація буде проходити на нашому сайті за посиланням  https://prob.test.dn.ua/ .

Радимо ресурси, які допоможуть вам у підготовці до ЗНО-2020!

 1. http://testportal.gov.ua/zno-2020– програмні вимоги та характеристики сертифікаційних робіт, критерії власного висловлювання, правильні відповіді, таблиці переводу тестових балів, т.і.
 2. http://lv.testportal.gov.ua:8080/– тренувальне он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО (переваги- тренування за темами)
 3. http://zno.osvita.ua/– тести ЗНО минулих років онлайн, перевага – можливість одразу почитати коментар: тема, правило, правильна відповідь.
 4. http://testportal.gov.ua/ukrmova/схема оцінювання власного висловлювання з української мови і літератури
 5. http://testportal.gov.ua/eng/схема оцінювання власного висловлювання з англійської мови
 6. http://osvita.ua/test/training/ukr-mova/51233/– он-лайн посібник для підготовки до власного висловлювання з української мови
 7. http://www.lvtest.org.ua/index.php/pidhotovkadotestiv – тренінг on-line . – Перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, які містить програма ЗНО з історії України
 8. http://www.lvtest.org.ua/index.php/pidhotovkadotestiv – тренінг on-line . – Історичні персоналії для візуального розпізнавання
 9. https://pedpresa.ua/161892-kinodopomozhutzasvoyityshkilnuprogramuzukrayinskoyiliteratury.htmlекранізовані твори, що допоможуть засвоїти програму з української літератури
 10. https://znoclub.com/movataliteratura/883-ekranizovanitvorizukrajinskojiliteraturizaprogramoyuzno.htmlекранізовані твори, що допоможуть засвоїти програму з української літературиЗапрошуємо приєднатися до насу соціальній мережі Іnstagram –https://www.instagram.com/ZNO_DON/

  та на youtube каналі ДРЦОЯО – https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO

   

  УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ВОЛОДІЄ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, ГОТУЄТЬСЯ ТА ТРЕНУЄТЬСЯ!

  Використані матеріали з сайту Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти https://test.dn.ua/

 На платформі Prometheus доступний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до ЗНО з української мови і літератури, історії України та математики!

Онлайн-курси створені за ініціативи Міністерства освіти і науки України та мають на меті допомогти підготуватись до ЗНО або до складання екстерном державної підсумкової атестації.

Насамперед курси орієнтовані на учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і не мають змоги самостійно підготуватися до ЗНО. Також курси будуть корисними усім учням 10-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, що складатимуть ЗНО, а також широкому колу слухачів.

Всі курси відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх, незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, територіального розміщення.

Відеоматеріали, тестові завдання для самооцінки, конспекти лекцій, презентації, а також онлайн-консультації висококласних вчителів дозволять слухачам швидко перевірити, покращити або відновити свої знання з цих предметів.

Цикл онлайн-курсів створено за сприяння посольства Великої Британії та Британської Ради в Україні.

Курс «Математика. Підготовка до ЗНО» дасть можливість закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Теми викладаються послідовно та максимально адаптовані для того, щоб учень легко та без сторонньої допомоги міг засвоїти їх.
Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/…/course-v1:ZNO+MAT…/about

Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО» містить модулі фонетики, орфографії, лексики, фразеології, словотвору, морфології та синтаксису. Особлива увага сконцентрована на питаннях, що найчастіше трапляються у тестах.
Розділ з української літератури дозволить слухачам освіжити свої знання з цього предмету від часів усної народної творчості до періоду Розстріляного відродження та Шістдесятників.
Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+UKR101+2017_T1/about 

Курс «Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО» охоплює часи від заселення території до подій сучасності. Слухачі зможуть поновити в пам’яті і вивчити історичні дати та періоди найважливіших подій і процесів. В результаті вони отримають можливість пояснювати та аналізувати історичні факти, визначати найважливіші зміни і значення подій, що відбувалися в житті України та людства.
Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+HISTORY101+2017_T1/about 

Про деталі реєстрації та участі у пробному ЗНО Ви можете почитати на сайті http://testportal.gov.ua/2018/01/05/9-sichnya-start-reyestratsiyi-na-probne-zno/

 Комплексна система тестування KT і он-лайн тестування
Пробне Інтернет-тестування
СвітОсвіт тестування
Сервіс онлайн тестування «Абітурієнт»
Система онлайн тестування «УСПІХ»
ТІМО — Онлайн Курси. Дистанційне тестування
Тести ЗНО онлайн — Університет «КРОК»
Тестування онлайн – Львівський регіональний центр оцінювання
Тренувальні тести на сайті Харківського регіонального центру оцінювання
Тренувальне тестування — Донецький регіональний центр оцінювання якості освтіти