ІІ семестр 2016-2017 н.р.

«НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ: ВІД  ІДЕЇ  ДО РЕАЛІЇ»

З метою виховання почуття патріотизму 23 серпня в нашій школі було проведено просвітницький захід  – круглий стіл «Незалежність України: від ідеї до реалії» присвячений проголошенню незалежності України. Присутні (адміністрація закладу, викладачі, бібліотекар) обговорили  й проаналізували історичні події, які відбулися в країні від моменту проголошення Декларації про держаний суверенітет України до сьогодення.
Закриваючи круглий стіл, директор школи Самоздра О.В.  привітала всіх учасників з Днем незалежності України.

image (1)    image (2)

Липень 2017

Участь учнів Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7  у проекті GoCamp East

GoCamp East – літній мовний табір для дітей із прифронтових територій — саме в цьому проекті взяли участь й перемогли  наші  діти  та  вчителі англійської мови  Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. У Донецькій області GoCamp проходить вперше. Ще у 2016 році це було неможливо з міркувань безпеки дітей і волонтерів.   А вже  у 2017 році для учнів, школи яких знаходяться близько до лінії розмежування, організували  GoCampEast.
З 17 до 31 липня  наші учні  разом із вчителями англійської мови Костянко Т.В.  та Литвин Л.П. перебували у дитячому таборі «Дніпро», що під Києвом. У таборі   діти відпочивали, вивчаючи англійську, спілкувались із дітьми інших регіонів України та іноземцями з різних куточків світу. Саме живе спілкування англійською мовою, цікаві естафети, змагання з плавання, футболу, ігри на свіжому повітрі сприяли розкутості та надавали впевненності дітям у своїх можливостях. Вони переконались, що англійська мова є провідником у спілкуванні та порозумінні між людьми з будь-яких країн світу. Під час церемонії відкриття  GoCamp East діти  зустрілись  з організаторами цього проекта, депутатами України, представниками британського та американського консульств, ділились своїми враженнями від перебування у таборі з репортерами та журналістами.  У GoCamp  East не просто підтягували англійську та позбувались страху говорити, але й навчались громадянській позиції, критичному мисленню, толерантності. Все це  готує дітей до викликів сучасності.
Останні заняття в англомовному таборі були присвячені Олімпійським іграм, де різні школи Донеччини та Луганської області змагались між собою за кращий виступ команди: назва, гасло, пісня та власно вигадана спортивна гра. Новогродівська команда виступила гідно й виграла ці змагання! Ми пишаємось нашими дітьми! Впевнені, що перебування у GoCamp East змінило світогляд кожної дитини та дало натхнення для подальшого оволодіння англійською мовою.

image (1) image (2) (1) image (3)

Фільм про табір https://www.youtube.com/watch?v=_bjOXfJ0zzU 

«GoCamp East» стартував!

З метою поглибленого вивчення англійської мови за участю іноземних волонтерів в Україні було оголошено проект «Go Camp East». Учні Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 перемогли та отримали нагороду – відпочинок і навчання в англомовному таборі за рахунок благодійних міжнародних організацій.
16 липня 2017 р. 15 учнів під керівництвом вчителів англійської мови Литвин Л.П. та Костянко Т.В. поїхали до Київської області в ДОЦ «Дніпро». Вже наступного дня у таборі відбулось знайомство з іноземними волонтерами різних країн: Чехії, Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Єгипту, Сербії, Туреччини. З дітьми із Новогродівки будуть працювати найкращі волонтери з Великої Британії, США та Канади.
Ми отримали величезне задоволення від спілкування з іноземцями, бо вони підготували цікаву навчально-розважальну програму для дітей англійською – ігри, співи, естафети. А ще наші юні новогродівці перемогли у загальнотабірному квесті «Пошук сузір’їв». Мета квесту – ознайомитися з працівниками, історією та традиціями  табору.
Впевнені, що попереду на нас чекає безліч цікавих знайомств, захоплюючих вражень.

OSB0jHthWWA  gj6_6xBJwp0

Група учнів Новогродівської ЗОШ №7
Єгоров О., Нагорна Д., Дейнекін Д., Тарадаєнко А. та інші

Червень 2017

Закриття табірної зміни «Прощаватись вже пора»

Ось і добігла кінця табірна зміна. У дітей  пришкільного табору відпочинку ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 гарних вражень вже на цілий рік вистачить. Адже скільки цікавого відбувалося у “Капітошці”! Кожен день діяльності табору був насичений різноманітними подіями, приємними сюрпризами. Щодня вихованці брали участь у різних видах спортивних змагань, були учасниками конкурсів, вікторин, веселились та розважались.
Особливо запам’яталися поїздки до Курахівського водосховища та водойми с.Дача. Там дітей зустрічали Нептун, русалки та чортенята. Також проводилися рухливі ігри та спортивні змагання, зарядка на піску, флешмоби дітей та  вихователів. А які спогади залишили у дітей День печеної картоплі  та Чайної церемонії! Багато позитивних емоцій додали дітворі аніматори із розважальною програмою «Барбоскіни» та волонтери із дитячої організації ООН ЮНІСЕФ. Незабутньою була екскурсія до музею ім. С. С.Прокоф’єва, де дітлахи познайомилися із життям та творчістю  композитора, прослухали уривки із його музичних творів, розглянули особисті речі.
А найяскравішим заходом цих днів стало закриття табірної зміни «Прощаватись вже пора». На цьому святі до дітей приходили казкові герої Капітан Флінт, Бармалей, Золота рибка, Айболить та Капітошка. Вони розважали дітей кричалками, піснями, танцями, іграми. Діти із задоволенням брали участь у розважальній програмі, виконували номери. Приємним сюрпризом став флешмоб, виконаний вихованцями загонів разом із вихователями. Справжньою несподіванкою було шоу мильних бульбашок від Чарівної феї, яку запросив Капітошка. А завершилося свято солодкими подарунками та сувенірами на пам’ять.
Діти ще довго будуть пам’ятати свої неймовірні пригоди та веселі посмішки співробітників табору: директора Гайчук О.О., інструктора з фізичного виховання Смолякову Л.Л., педагога організатора Задорожню О.В., і ,звичайно, вихователів Поліщук К.А. та Пиж А.В.
Всі капітошківці  дуже вдячні за  турботу і можливість чудово відпочити депутатам та голові нашого міста Л.М Білецькій, начальнику міського відділу освіти Р.М.Кухтіній. Дякуємо за солодкі призи  відділу сім’ї та молоді О.М. Мантуровій та Н.М.Сухановій, за увагу та чуйність методисту міського відділу І.В.Макух, за смачні страви ФОП «Чередніченко І.А.», за морозиво та веселі  розваги на батутах адміністрації  кафе «Казка».
Тож, літній пришкільний табір відпочинку сьогодні закриває свої двері. Та сумувати не треба. Адже попереду у нас – веселе, чудове, дзвінке ЛІТО, і немає нічого кращого, ніж ЛІТНІ КАНІКУЛИ!

Весело відпочивали,
Та прощатись прийшов час,
І на той рік будем раді
Зустрічати усіх вас!

Педагог-організатор табору «Капітошка» Задорожня О.В.

Свято спорту в «Капітошці»

На спортивному стадіоні м. Новогродівка 12.06.2017р. дитячий пришкільний табір відпочинку «Капітошка» провів відкриття Малих Олімпійських ігор. Змагалися 2 команди «Ведмеді» та «Чемпіони».
Програма змагань була досить насиченою. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси, де потрібно було проявити влучність і кмітливість, а також свої спортивні, розумові здібності та навички. Всі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже переживали. Всі старалися щосили прийти до фінішу першими.
І завдяки своїй спортивній підготовці, спритності, швидкості і сміливості, здобути перемогу змогла команда «Ведмеді».
Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Команди були нагороджені відмінним зарядом бадьорості, отримали море позитивних емоцій та нагороджені солодкими призами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради.

20170612_104209  IMG_20170612_102300  IMG_20170612_100320

«Прощавай навчання час – табір вже чекає нас»

Романтика, гра, мрія повинні супроводжувати дитину повсякчас. Роль вихователів – спрямовувати енергію та ініціативу дітей у правильне русло. Це і є основним правилом нашого пришкільного табору «Капітошка», який гостинно відкрив свої двері 6  червня 2017 року із загальнотабірним девізом: «Прощавай навчання час – табір вже чекає нас». 58 юних капітошок з 6 по 9 червня чудово проводили час. У спеку і в дощ їхнім дозвіллям займалися завзяті та енергійні співробітники табору: директор табору Гайчук О.О., педорганізатор Федорова А.В., фізрук Джебженяк Л.Ю., вихователі Голуб І.Ю. та Селюта Ю.С..
Щодня діти зустрічаються на захоплюючій і запальній ранковій зарядці. А в їдальні їх чекала різноманітна, смачна і ситна їжа. Капітошківці раціонально харчувалися завдяки чудовим кухарям і, звичайно ж, ПП «Чередниченко», яке радувало нас також соками, десертами, морозивом, цукерками, випічкою та ін.
Перші чудові дні у таборі пролетіли дуже швидко і непомітно, адже кожен день їх чекали незвичайні подорожі, пригоди, ігри, конкурси, розваги. Були проведені розважальні програми: «Алло! «Капітошка» шукає талант!», «Мандрівка до країни Дитинства», похід з дітьми у джунглі, де була проведена спортивна гра «Джунглі кличуть», у якій команди хижаків та травоїдні виконали завдання і відшукали дорогоцінний смачний скарб. А закінчився перший тиждень урочистим святом відкриття табірної зміни, у якому дітей зустріли казкові герої Сімка, Нулик та Дім Дімич, також на свято  завітали вередливий продюсер зі своїми зірочками, подружки Бабки Йожки та головний символ табору – Капітошка. Вони провели з дітьми різні ігри, конкурси. Дітлахи співали, танцювали, знайомилися один з одним і з законами табору. Загони «Динаміт» і «Позитив» обмінялися привітаннями, речівками та кричалками. Всі із задоволенням співали чудову табірну пісню про улюбленого мультиплікаційного героя Капітошку, а також привітали один одного зі святом друзів веселою пісенькою. Не залишилося осторонь кафе «Казка» (ПП Ясунас С.В.), яке також привітало капітошківців зі святом, їх частування припали до душі дітлахам. Але це ще не все, наша казкова подорож у літо продовжується.
Ми дуже вдячні всім тим, хто надав таку чудову можливість — відпочинок в пришкільному таборі «Капітошка», участь в житті табору, небайдуже ставлення, турботу і добрі серця, а особливо начальнику міського відділу освіти Р.М.Кухтіній, методисту міського вітділу І.В. Макух, службі у справах сім’ї, молоді та спорту О.М.Мантуровій і Н.М.Сухановій.

20170609_111826  20170609_100110  20170609_102019

 

 

Педагог-організатор
пришкільного табору «Капітошка»
А.В. Федорова

Травень 2017 р.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК – 2017

Дзвінок останній продзвенить:
Пора розправити вже крила,
Востаннє школу облетіть…
Мелодія сумна і мила…

Останній дзвоник — це яскраве свято, якого немає в жодному календарі світу.
     26 травня відбулося воно й у нашому закладі. На святі лунали теплі  слова директора школи , міського голови, першої вчительки випускників, першокласників. Були цього дня і нагороди – грамоти й подяки кращим із кращих. Щирими віршами, оригінальним флеш-мобом, красивою хореографічною композицією привітали всіх присутніх учні школи.
В цей день з рук випускників 11-А класу (класний керівник Полонська А.О.) полетіло в небо 28  повітряних кульок, а з ними і дитяча безтурботність. Пролунав довгоочікуваний останній дзвоник, який сповістив школярів про літні канікули, а випускників — про доросле життя.

Веселих канікул Вам, діти! Щасти тобі, випускнику -2017!

DSC06031 IMG_1150 IMG_1140  6deJp5XtUVA ЧЕРНОВА Н.С.

ЕКСКУРСІЯ ДО КИЄВА

Напередодні 9 травня 2017 року в школах нашого міста було оголошено конкурс на кращий твір присвячений Дню Перемоги. Ініціатором якого виступив народний депутат України Сергій Миколайович Сажко.
Переможцем конкурсу стала учениця  9- Б класу   Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Фаут Марія, керівник Чернова Н.С., які 19 травня відвідали м. Київ з екскурсійною програмою: прогулялись головними вулицями міста, побували в  Верховній Раді, сфотографувались біля відомих пам’ятників столиці  та музея Великої Вітчизняної війни. Нагородження учнів відбулося в одному з кабінетів ВРУ. На завершення відвідин столиці кожен отримав від депутата солодкий  подарунок – київський торт. Із великим багажем задоволення та радості від поїздки всі  повернулися додому.

___355 4c023 hQWA8zes0z0

Вшанування пам’яті жертв сталинських репресій

В Новогродівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 був проведений ряд заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв сталинських репресій: створений історичний журнал «Встановлення та утвердження радянського тоталітарного режиму». В 10-А класі проведений урок «Великий терор», виховні години в 9 класах «У сталінських жорнах». Учні ознайомилися з періодами сталинських репресій, з’ясували причини та наслідки тих подій на подальшений розвиток украінського суспільства.

     Соколенко Ю.В.

Церемонія нагородження премією «SMARTGENERATION» — «ПОКОЛІННЯ РОЗУМНИХ»

12 травня 2017 року у великій залі Будинку дитячої творчості відбулася церемонія нагородження премії « SMARTGENERATION» -«ПОКОЛІННЯ РОЗУМНИХ». Приємно усвідомлювати, що дуже багато дітей були номіновані саме з нашої Новогродівської загальноосвітньої школи №7. В номінації «Інтелектуальна гордість Новогродівки» нагороджено 31 учня, в номінації «Творче піднесення» — 18, а в номінації «Спортивні досягнення — 22. Сертифікати на грошову винагороду дітям вручали: Новогродівський міський голова Білецька Л.М., начальник відділу освіти Кухтіна Р.М., начальник відділу у справах сімї, молоді та спорту Мантурова О.М.
Поздоровляємо переможців, лауреатів олімпіад, конкурсів з високими результатами! Бажаємо нових наукових перемог, творчих злетів та подальших успіхів!
Також з вітальним словом до присутніх звернувся народний депутат України Сергій Миколайович Сажко, і нагородив кращих учителів нашого закладу, які мають значні досягнення у 2016-2017 навчальному році: Іванову Наталію Юріївну, Джебженяк Ляну Юріївну та Євдаша Микиту Леонідовича.
Поздоровляємо Вас, шановні ! Нехай славиться Ваша благородна праця, а світло Вашого серця завжди осяює життєвий шлях Ваших учнів.

vlcsnap vlcsnap-4527-10-30-20h36m24s925

Участь у Міжнародній конференції «Україна очима молодих»

10-12 травня у Львові відбулася міжнародна учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих». Конференція відбувалася на базі Українського католицького університету. Югова Дарина представила свою роботу на засіданні секції «Україна — Європа ХХ століття: роль історичного досвіду у створенні майбутнього». У роботі секції взяло участь 17 учасників з різних областей України. Учні висловили своє бачення розвитку подій історії України, поділилися своїми науковими доробками, поспілкувалися з науковцями Українського католицького університету. Тематика робіт була надзвичайно різноманітною. Дарина продемонструвала глибокі знання, вільне володіння досліджуваною проблемою, неабиякий ораторський хист.

0     DSC06589     Соколенко Ю. В.

УРОЧИСТИЙ ЗАХІД «ДРУГА  СВІТОВА  ВІЙНА  ОЧИМА МОЛОДИХ»

У 2014 році  Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Новий зміст Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом полягає у переосмисленні подій ІІ світової війни, руйнуванні радянських історичних міфів, чесному діалозі щодо складних сторінок минулого; рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, перенесенні акценту з історії військових дій на історії конкретних людей. 11 травня в актовій залі Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 відбувся урочистий захід «ДРУГА  СВІТОВА  ВІЙНА  ОЧИМА МОЛОДИХ», на якому зібралися юні дослідники шкіл міста разом зі своїми науковими керівниками, аби представити власні дослідження з різних питань Другої світової війни. На заході були присутні представники міськво, громадськості, ветерани війни, учні школи.
Гордієнко Світлана, учениця 10 класу Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 вразила всіх присутніх  своїм виступом на тему «Значилася в списках розстріляних»… Нашу школу представляв  Константинов Олексій, учень 10 класу, який  працював над темою «Доля грецького населення  Донецької області  в роки Другої світової війни». Дуже змістовними та цікавими були виступи інших юних дослідників.
Яскраві та емоційні художні постановки випускників 11-А класу, «Вальс перемоги», виконаний учнями 10-А кл.  не залишили байдужими присутніх. Справжніми родзинками свята були танцювальна композиція «Маки червоні» та флешмоб у виконанні учнів 7-А класу. Усім присутнім ця зустріч запам’ятається надовго.

Безымянный1 Безымянный2 Безымянный3 Безымянный5 Безымянный4  Гаврилова Л.Г., учитель історії

«Безпека на дорозі — безпека життя»

В рамках проведення Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні в школі було організовано єдиний національний урок «Безпека на дорозі — безпека життя», мета заходу — обґрунтувати важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я школярів.

4-А клас

20170512_125059 20170512_124801 20170512_124742

5-А клас

20170512_112453 20170512_112836 20170512_112352

11-А клас

Виховна година в 10-А класі

«Пам’ять серця не згасне ніколи»

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.

Ось уже протягом 72 років тема Другої світової війни залишається вкрай болючою для українського народу. Щороку з трепетом у серці ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 відзначає День Перемоги.
З метою виховання в учнів поваги до героїчних подвигів українців, формування патріотичного почуття гордості за старше покоління, в школі пройшов тиждень патріотичного виховання присвячений 72-ій річниці перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. В ці дні пройшли такі заходи: тематична лінійка «Пам’ять серця не згасне ніколи», урок патріотизму, майстер-клас «Мак памяті», флеш-моб «72».
І хочеться вірити, що молоде покоління завжди з вдячністю буде пам’ятати переможців найстрашнішої війни ХХ століття. З Днем Перемоги!
p0UJXbOsHS0 YKjct1ZFJ9I 100_4703  Чернова Н.С.


До Дня Перемоги в Новогродівській школі №7 відбулися виховні заходи. У 2-Б класі був проведений класний час «Пам’ять, якій не знати забуття». Учні виразно декламували вірші, переглядали відеофільм про важкі дні Другої Світової Війни, підготували тематичні малюнки. Ми пам’ятаємо, ми не маємо права забувати мільйони загиблих, сиріт, вдів, солдатів-переможців, які врятували світ від фашизму.

DSC02824 DSC02828 DSC02822

Інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

SAM_4714В Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 в квітні-травні місяці проведена інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене». Метою проведення акції є підвищення усвідомленості учнів щодо ведення здорового способу життя, зміцнення здоров’я, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом. Протягом цього часу відбулись спортивні змагання в школі, класні години, захисти проектів «За здоровий спосіб життя», конкурс малюнків.

SAM_4482 SAM_4713

Свято «Зустріч успіху»

05.05.2017р. у Новогродівській загальноосвітній школі I-III ступенів №7 відбулося свято «Зустріч успіху» для обдарованих та талановитих дітей. У цей день ми відзначаємо учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи, міста та стали переможцями й призерами  олімпіад із базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. На свято була запрошена Дейнекіна О. О. – головний спеціаліст із питань загальної середньої освіти відділу освіти м. Новогродівка. З вітальним словом звернулася до всіх присутніх директор школи Самоздра Ольга Вікторівна.  Слова щирої подяки адресувалися учням, педагогам, чиїми стараннями, любов’ю та турботою оточені щоденні зустрічі з вихованцями. А нам і справді є чим пишатися. Обдаровану молодь, в якій живе палке прагнення осягнути простори науки, дістатись до глибин істини, підкорити вершини знань і прославити звершеннями свою країну, щиро привітали та вручили подяки. Нагороджені за активну участь в  олімпіадах із базових дисциплін, інтелектуальних та творчих конкурсах:

1. Колосовська Аліна, учениця 11-А кл.

2. Коптєв Тимофій, учень 5-А кл.

3. Шевченко Валерія, учениця 5-А кл.

4. Шаптала Владислава, учениця 5-А кл.

5. Глущук Вероніка, учениця 6-А кл.

6. Майборода Григорій, учень 6-А кл.

7. Гончарова Єлизавета, учениця 6-А кл.

8. Варенінова Валерія, учениця 6-А кл.

9. Буряк Євгеній, учень 6-А кл.

10. Смоляков Олександр, учень 7-А кл.

11. Кугай Марія, учениця 8-А кл.

 

12. Нагорна Дарія, учениця 8-Б кл.

13. Бандолько Катерина, учениця 9-А кл.

14. Папета Павло, учень 9-А кл.

15. Коваль Анастасія, учениця 9-А клас

16. Філоненко Ольга, учениця 9-Б кл.

17. Ліфман Максим, учень 9-А кл.

18. Демиденко Яна, учениця 10-А кл.

19. Югова Дарина, учениця 10-А кл.

20. Ольховський Данило, учень 10-А кл.

21. Ізвєков Максим, учень 11-А кл.

22. Ільєнко Микола, учень 11-А кл.

 

23. Брусинська Юлія, учениця 11-А кл.

24. Анопко Павло, учень 11-А кл.

25. Константинов Олексій, учень 10-А кл.

26. Сокира Вікторія, учениця 10-А кл.

27. Свєргун Каріна, учениця 8-Б кл.

28. Манойло Ольга, учениця 10-Б кл.

29. Шустова Ганна, учениця 11-А кл.

30.Стеценко Владислава, учениця 10-А кл.

31. Костильова Катерина, учениця 11-А кл.

32. Біба Ангеліна, учениця 11-А кл.

33. Ковтун Дмитро, учень 11-А кл.

Учні школи живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Вони гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот. За активну участь у спортивних змаганнях подяку вручили:

 1. Положай Анастасії -5-Б клас
 2. Чергику Данилові – 6-А клас
 3. Паламарчуку Михайлові – 7- Б клас
 4. Конотопчик Ганні – 7-Б клас
 5. Єгорову Олегу – 8- Б клас
 6. Брагінцю Владиславу – 8-Б клас
 7. Гужвію Дмитрові – 9-Б клас
 8. Редькіну Данилові – 10-А клас
 9. Бодьзяк Олені — 11- А клас
 10. Сергієнку Віктору — 11-А клас
 11. Проданчуку Сергієві – 11-А клас

Сьогоднішні перемоги учнів  школи   є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту, бо обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави.  Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

                                                                    Інтелектуальний центр учнівського самоврядування «Ерудит»

Квітень 2017 р.

Перемога у Всеукраїнській олімпіаді «Зелена енергетика»

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з 26 по 27 квітня проводив фінальний етап Всеукраїнської олімпіади «Зелена енергетика». З понад 400 учасників відбіркового етапу було визначено 50 учнів 10-11 класів, яких було запрошено до міста Київ на фінальний етап. Серед них була й учениця 10-А класу нашої школи Демиденко Яна, яка гідно представила наше місто на Всеукраїнському рівні та отримала Диплом третього ступеня. Вітаємо Яну з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

3 1   Іванова Н.Ю.

МІТИНГ-РЕКВІЄМ «ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ»

Хто квітень наш отак підступно зрадив,
Що стільки горя, аж рида весна?
І хто тепер такій біді зарадить?
Щоб жив Дніпро
І щоб жила весна.

yaUU3c26 квітня поточного року в міському парку біля пам’ятного знака ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, відбувся мітинг-реквієм «Дзвони Чорнобиля» приурочений 31-й річниці Чорнобильської катастрофи.
Зі словами вдячності до героїв-рятівників звернулася міський голова Білецька Л.М. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять ліквідаторів. До підніжжя пам’ятного знаку було покладено квіти.
Мітинг-реквієм підготували та провели учні Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7.

CIMG6815 CIMG6817 CIMG6819Чернова Н.С.

«МОЯ ДОНЕЧЧИНА»

З нагоди святкування 85-ї річниці Донецької області в поточному році, в нашому закладі було проведено виставку колажів «Моя Донеччина». .Мета заходу: познайомити з краєвидами, історією, культурою та традиціями Донеччини, виховувати в учнів школи любов до рідного краю.
Всі роботи вирізнялися оригінальністю. В заході взяли участь учні 5-11 класів, було представлено 1
3 колажів.
Дякуємо всім за участь.
Wfpehisu2n8   Чернова Н.С.

Батьківська конференція у школі

У Новогродівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 відбулася батьківська конференція «Взаємодія школи, сім’ї, громадськості», на якій були присутні 98 батьків, представники громадськості. Начальник відділу освіти м.Новогродівка Кухтіна Р.М. розповіла присутнім про перспективи модернізації навчального закладу. Директором школи Самоздрою О.В. було підбито підсумки навчально-виховної та фінансово-господарської діяльності школи за 2016-2017 н.р. Заступник директора з НВР Вахрамєєва О.В. розповіла про результативність участі учнів в олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях, про участь педагогів у професійних конкурсах, обласних та Всеукраїнських методичних заходах. Про соціальний супровід учнів та роботу психологічної служби розповіла присутнім Задко А.А., шкільний психолог. Голова батьківського комітету Костянтинова Н.В. доповіла про плідність тісної співпраці та взаємодії між школою та батьками.
Особливу увагу привернув звіт шкільного самоврядування «МІКС». Десятикласники Костянтинов Олексій та Югова Дарина розповіли про роботу центрів самоврядування, про плани діяльності на наступний рік.
Справжньою родзинкою зустрічі були чудові виступи дітей. Школярі продемонстрували батькам та гостям свої таланти.
Педагогічний союз учителів, батьків, громадськості – це могутня сила виховання. Вона випливає із спільності інтересів, із єдності виховних завдань та ідеалів кожної сім’ї й суспільства в цілому. Взаємодія – це не тільки допомога різних соціальних інститутів одне одному, а розумне об’єднання можливостей, зусиль в організації життєдіяльності кожного учня. Ця взаємодія здійснюється у нашій школі, виходячи з потреб, інтересів дітей, батьків. Педагогічний колектив Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ст.№7 завжди намагається співпрацювати з батьками своїх учнів, розуміючи роль сім’ї та школи в житті дитини. Взаємодія школи та родини – два кити, на яких тримається ефективне виховання підростаючого покоління.

Виступ начальника відділу освіти м. Новогродівка Кухтіної Р.М.

Виступ начальника відділу освіти м. Новогродівка Кухтіної Р.М.

Виступ директора Самоздри О.В.

Виступ директора Самоздри О.В.

Виступ заступника директора з НВР Вахрамєєвої О.В.

Виступ заступника директора з НВР Вахрамєєвої О.В.

Виступ голови батьківського комітету школи Константинової Н.В.

Виступ голови батьківського комітету школи Константинової Н.В.

Виступ лідерів центру самоврядування МІКС

Виступ лідерів центру самоврядування МІКС

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів

За ініціативою ООН щорічно 11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів. Ця пам’ятна дата встановлена на згадку повстання, яке підняли проти гітлерівців 11 квітня 1945 року невільники Бухенвальду. З метою належного вшанування громадян України, які під час Другої світової війни постраждали від нацистських переслідувань, пам’яті про загиблих, були проведені різноманітні заходи учнями старших класів. Підготовлені усні журнали, презентації, переглянуті документальні фільми.

image (6) image (5) image (4)    Соколенко Ю.В.

Ми йдемо уже до школи

Школа. У житті кожної людини вона має величезне значення. Для будь-якої родини прихід дитини до першого класу стає важливою подією. Як маля почуватиметься у шкільному середовищі? Що її чекає? До чого треба підготувати заздалегідь? Ці і багато інших питань постають перед батьками майбутніх школярів. Саме тому в школі й організовують підготовчі заняття для майбутніх першокласників, метою яких є  початкова адаптація дитини до школи, до нового середовища. Саме від того, як відбудеться перше знайомство зі школою, залежить подальше ставлення дитини до навчання, а отже, її успішність.
У Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 були організовані підготовчі заняття з майбутніми першокласниками, які розпочалися 8 квітня 2017 року.
Дітей зустрічали привітні вчителі, які поєднали в собі любов до справи і до учнів, уміння не тільки вчити, але і вчасно похвалити та заохотити учнів.
Перша зустріч, на яку дітлахи йшли ще трішки побоюючись, відбулася успішно. Учителі створили атмосферу свята – свята зустрічі зі школою. І коли малюки після першого заняття йшли  додому з солодощами у руках, то вже впевнено відповідали «так» на питання батьків: «Ну як, сподобалося тобі у школі? Підеш ще?».
Вчителі продумали тематику заняття, на якому дітям було дуже цікаво. Це була «Космічна подорож до Країни знань». Навчання  проходило в  формі пізнавальних та розвиваючих ігор на розвиток уваги, пам’яті, тонкої моторики руки, а отримали вони їх від мешканців планет Марс, Сатурн та Юпітер. На заняттях використовувалася наочність, роздатковий матеріал. Із захопленням діти брали участь у сюжетно-рольових, рухливих іграх, іграх-забавах, дидактичних іграх, грі-бумеранг, логічно-математичних іграх, вікторинах, іграх-змаганнях, інтелектуальних іграх.
Тож хочеться побажати усім творчих успіхів, натхнення і зустрічі на наступному занятті.

CIMG6417 CIMG6409 ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

  Спільна праця робить нас шляхетнішими

Немає у світі нічого кращого за рідне місто, домівку, рідну школу. Особливо Новогродівка красива весною, коли з’являється соковита зелень. Ми любимо нашу дорогу батьківщину, тому хочемо, щоб і місто, і школа мали ошатний вигляд.
Кожного року на початку квітня громадські організації і навчальні заклади нашого міста проводять заходи з благоустрою та озеленення.  Для поліпшення естетичного стану території  школи 8 квітня вийшли на суботник 260 учнів, 32 учителі, 20 технічних працівників. Не залишилися осторонь і батьки, вони теж прийшли підтримати дітей.
Усі з ентузіазмом  взялися до роботи. Молодші школярі підмітали подвір’я, прилеглу територію, старші учні разом з учителями і батьками прибирали опале листя в саду, посадили багато квітів на шкільній ділянці, облагородили клумби. Технічні працівники білили бордюри, стовбури дерев.
Усі були задоволені результатами власної праці. Школа стала більш ошатною та привабливою.

20170408_095053 фото0986 20170408_100037

День відкритих дверей для майбутніх першокласників

Мудрість говорить: “ Якщо твої плани розраховані на рік — сій жито, якщо на десятиліття — саджай дерево, якщо на віки — виховуй дітей ”.  Дитячі душі… Які ж вони тендітні! Скільки всього чекає на них попереду, бо  вони тільки починають свій шлях. А поряд із ними вчительська душа — мудра, з великим життєвим досвідом, яка закликає: “ Почуй мене!” Вони крокують разом, одним шляхом, і крокувати їм так довгі шкільні роки. А розпочинається цей шлях ще задовго до вересневого дзвоника.
4 квітня 2017 року проведено День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків. Вечір розпочався яскравим святом «Подорож до найкращого міста на землі», де дошкільнят зустріли головні герої — фіксики Сімка та Нулик, їхній друг Дім Дімич, а також ще багато різних казкових героїв. Шукаючи найкраще місце на землі, вони побували на телебаченні, зустрілися з Бабою Ягою та її друзями – розбійниками, завітали на бал до Попелюшки.     Продовжила урочисту частину свята подорож школою. Діти побували в навчальних кабінетах на «чарівних станціях»: «Магічні перетворення», «Цікаві досліди», «Мудра книга», «АБВГДейка», «Спортивна»,  «Народознавча».  А в цей час батьки майбутніх першокласників на перших батьківських зборах , познайомилися з першими вчителями та отримали корисні рекомендації щодо підготовки дітей до школи.
На згадку про цей день діти отримали солодкі подарунки та заряд позитивних емоцій, а також  величезне захоплення і бажання повернутися сюди, щоб навчатися.
Свято – це завжди приємно, яскраво та захоплююче. Тож бажаємо тобі успіху, дошколярику, на підготовчих заняттях для майбутніх першокласників! Радо чекаємо в стінах рідної школи!

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Акція «Проліска»

Щороку на початку весни в Україні знищується (в результаті незаконного збору та продажу) мільйони ранньоквітучих рослин – первоцвітів. Серед них – підсніжник звичайний, шафран Гейфеля, рябчик шаховий, білоцвіт весняий, сон великий, проліска дволиста та ін. Більшість цих видів занесені до Червоної книги України. Масова торгівля первоцвітами призводить до їх зникнення в природі.
З метою створення передумов для охорони та збереження ранньовесняної флори, звернення уваги молоді на проблему винищування первоцвітів та виховання бережливого ставлення до природи у березні 2017 року екологічний центр самоврядування «Ековектор» організував участь учнів нашої школи у обласній природоохоронній акції «Проліска»
В рамках акції були проведені:

 1. Конкурс малюнків серед 1-5 класів «Такі чудові первоцвіти» та організована шкільна виставка.
 2. Випущені стінгазети 9а та 9б класами.
 3. Випущені агітаційні листівки «Захисти первоцвіти» 8а та 8б класами.
 4. Проведено конкурс проектів «Увага, первоцвіти»» серед 1-7 класів.
 5. Знято соціальний відеоролик «На варті краси» учнями 10 а класу https://youtu.be/iUidbTqd0GM
 6. Виготовлені вироби декоративно-прикладного мистецтва «Проліска» 1-5 класи
 7. Підготовлена науково-дослідницька робота «Первоцвіти Донецького краю» (учениця 8а класу Шибанова Анастасія, керівник Селюта Ю.С., учитель біології)

20170405_112033 стенгазета_9б конкурс_рисунков

Учитель-тьютор центру самоврядування «Ековектор»
Авер
янова Ю.Г.

Березень 2017 р.

«БІЛА РОМАШКА – СИМВОЛ ЧИСТОГО ДИХАННЯ»

24 березня 2017 року  в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 відбулася  акція «Біла ромашка- символ чистого дихання» до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, у якій учні 6-А класу взяли активну участь.

  OxdVZ8CMQx4 tUMk5ZFAXuM                             ЧЕРНОВА Н.С.

Змагання «Мама, папа і я — спортивна сім’я»

22  березня 2017 року у спортивній залі Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшли міські змагання  «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Головною метою змагань було формування свідомої потреби до занять фізичною культурою в колі сім’ї, як основної системи утворюючої сучасних соціальних пріоритетів.
У заході брали участь 6 родин. Нашу школу представляли: родина Шмалій учня 3-Б класу і родина Цимбал учениці 4-А класу.
Команди змагалась у багатьох естафетах: «Біг змійкою», «Швидкість з м’ячем», «Сходинки», «Смуга перешкод», «Кольцеброс», «Флорбол», «Турист».
Вболівальники стежили за перебігом подій і «голосно» підтримували свої команди. І, звичайно ж, всі з нетерпінням чекали результатів.
За підсумками змагань родини нашої школи посіли другі місця і отримали грамоти, подарунки від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.
Але найголовніший  приз —  гарний настрій, позитивні емоції, бадьорість.
Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері.
PS.   Сім’я завжди була для багатьох найголовнішим у житті, так по-сімейному бігали і стрибали мами і тата, на рівні зі своїми дітьми зовсім по-дитячому раділи перемогам. А діти раділи батьківській любові і турботі. Ніщо так не об’єднує сімейну команду, як прагнення до перемоги.

Виступ групи підтримки

Учитель фізичної культури Джебженяк Л.Ю.

Змагання Олімпійське лелеченя-2017

          24 березня на базі Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№7 пройшли міські змагання «Олімпійське лелеченя», в яких взяли участь  всі школи міста.
Змагання було представлено 4 етапами: презентація команд, вікторина, комбінована естафета, рухлива гра.
Під час урочистого відкриття заходу з вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурова Олена Миколаївна, яка зазначила, що заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості в своїх силах, формування характеру, які є важливими цінностями олімпійського руху.
Учасники заходу порадували яскравими та оригінальними презентаціями. Глядачі отримали задоволення від запальних виступів учасників. Команди продемонстрували свої знання з історії олімпійського спорту та сучасного олімпійського руху  відповідаючи на запитання вікторини.
Жваво та весело діти змагалися в спортивних естафетах. Під час змагань був присутній справжній олімпійський дух, адже діти не лише проявляли свої спортивні здібності, а й підтримували  друзів по команді і щиро вболівали один за одного.
Місця розподілились наступним чином:
І місце – команда ЗОШ №7
ІІ місце – команда ЗОШ №10
ІІІ місце – команда ЗОШ №9
ІV місце – команда ЗОШ №8
Всі учасники змагань отримали грамоти, солодощі від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.
Бажаємо команді ЗОШ №7 перемоги на регіональних змаганнях, де вони будуть відстоювати честь нашого міста.

Учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст.№7 Джебженяк Л.Ю.

ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ-85

Дихне, як ніжне речення,
Зі сходу вітровій.
Донеччино, Донеччино,
Коханий краю мій.

    З відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області в нашій школі було проведено ряд заходів (лінійка «Моя земля-Донеччина», фотовиставка «Новогродівка — минуле, сучасне», бібліотечний урок «Видатні особистості Донеччини», Єдина класна година «Коханий краю мій»), які   були  спрямовані на національну та регіональну єдність і  підвищення згуртованості та єдності серед учнів.

DSC02288  Безымянный   Чернова Н.С.

ДЕНЬ ВВІЧЛИВОСТІ В ШКОЛІ

Ввічливість — це якість людини, яку вона виховує в собі сама.

У рамках Дня ввічливості до учнів 4-х і 5-х класів завітала з виступом агітбригада 6-А класу. Шестикласники провели з дітьми бесіду та повчальні ігри. Учні говорили про чемність, активно обговорювали проблему добра в сучасному світі. Також в цей день на другому поверсі закладу було проведено виставку «Ввічливість навколо нас».

День вічливості1 День вічливості2

ЧЕРНОВА Н.С.

Проект «Подаруй квітку матері» завершився!

20170315_080558 20170315_081026

У березні місяці 2017 р. успішно завершився проект «Подаруй квітку матері», який тривав один місяць.
Учні перших і п’ятих класів доглядали за нарцисами, спостерігали за процесом їх росту. І ось на 8 Березня нарциси розцвіли! Діти подарували матусям квіти і подякували їм за турботу, любов і щасливе дитинство.

100-річчя  Української  Центральної  Ради

В  Новогродівській  ЗОШ  №7  пройшов  ряд  заходів,  присвячених  відзначенню  100-річчя  Української  Центральної  ради.  Були  проведені  виховні  години,  на  яких  учні  ознайомилися  з  історією  створення,   її  лідерами,  основними  напрямками  діяльності.  Старшокласники  представили  свої  проекти,  презентації,  на  яких  прослідкували  етапи  законотворчої  діяльності, висвітлили  основні  положення  Універсалів,  провели  диспут   «Що  було б,  якщо  УЦР  зуміла  реалізувати  декларовані  реформи?».

1 2 3                     Соколенко Ю.В.

Всесвітня акція Година Землі

godina_zemliНовогродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 закликає усих мешканців нашого міста долучитися до Всесвітньої акції — Години Землі!
Година Землі — це всесвітня подія, рушійною силою якої є саме Ви, Ваша організація чи компанія, Ваш навчальний заклад, Ваше місто! Долучіться до Години Землі та вмикайте свою силу!
Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло. Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а з 2009 року Україна, разом зі 126 іншими країнами світу, також долучається до всесвітньої акції Година Землі!
У 2016 році вже більше 75 міст нашої країни разом зі столицею приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій за майбутнє Планети.
Чому саме Ви маєте приєднатися до Години Землі? Просто тому, що саме від Вас залежить майбутнє Планети!
Разом з цілим світом вимкни несуттєве освітлення та прилади на одну годину 25 березня о 20:30, як символ єдності та турботи про майбутнє Планети.
Натхнення однієї години, що є символом природоохоронного руху по всьому світі, дає нам сили діяти протягом року. Як океан з крапель, з невеликих щоденних дій складаються рішення екологічних проблем. Разом ми змінюємо світ! Ти з нами?

Екологічний центр самоврядування
Новогродівської ЗОШ № 7 «Ековектор»
Учитель-тьютор центру Авер’янова Ю.Г.

                        Атестація закладу розпочалася

13  лютого 2017 згідно з наказом відділу освіти і науки Новогродівської міської ради від 2 лютого 2017 року №321 «Про проведення державної атестації Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7» розпочалася державна атестація  школи, головним завданням якої  є визначення відповідності навчального закладу державним стандартам певного освітнього рівня, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти.
Перед атестацією  заходу відбулася   виставка  робіт педколективу, учнів і їх родин  «Руками творимо дива», до уваги глядачів були представлені понад 90 робіт, серед яких можна було побачити тематичні композиції, розписані тарілочки, вишиті картини, тощо. І друга виставка методичних наробок, творчих проектів, медалей, грамот і  подяк викладачів, школярів.
Атестаційна експертиза Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 розпочалась відкритою публічною презентацією діяльності навчального закладу, на якій були присутні: голова атестаційної комісії Кухтіна Раїса Миколаївна – начальник відділу освіти м. Новогродівка, члени батьківського комітету, ради школи, педагогічний колектив та представники учнівського самоврядування, громадськість та представники засобів масової інформації.
Кухтіна Р.М. ознайомила присутніх з напрямками роботи міської влади зі створення в навчальному закладі належних умов для надання якісних освітніх послуг.
БезымянныйДіяльність навчального закладу  за 3 роки була презентована директором школи.  Самоздра О.В. ознайомила атестаційну комісію з роботою колективу в між атестаційний період, основними аспектами діяльності навчального закладу і  презентувала кращі педагогічні та творчі здобутки колективу.
Цікаво і неординарно, а саме технологією «Пазл» шкільне самоврядування   презентувало заклад, що дозволило в повному обсязі наочно висвітлити основні напрямки та досягнення, а флешмоб у виконанні учнів 1-11 класів, який розкрив напрямки позаурочної та позакласної діяльність дітей,  покорив усіх присутніх.
На завершення батькі,учні , члени педагогічного колективу  виконали Гімн школи.
Під час заходу в залі панувала  доброзичлива та тепла атмосфера.

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ  ТИЖДЕНЬ

ztSpVhGCRQk     Не вмре повік твоє святе ім’я!
Йому, як сонцю, вічно пломеніти!
І буде пісня зроджена твоя,
Мов океан розбурханий, гриміти.
В.Гапріндашвілі.

З метою вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка, виховання любові і поваги до спадщини поета,на початку березня в Новогродівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 був проведений Шевченківський тиждень «Хай вічно сяє Шевченкова весна».
Упродовж п’яти днів відбулася низка заходів, згідно плану, розробленого вчителями української мови та літератури: лінійки, тематичні уроки, бесіди, інформаційні хвилинки, конкурс читців-декламаторів, вікторини присвячені творчості Кобзаря. Кращому сприйняттю особистості митця сприяли  книжкові та художні виставки. Зі  святом Вас, шанувальники шевченківського слова!

o3tk3ejNdXk  ad9JhRgtKEw  MRkWdFdu8zo  gM6BkFuNMQU         ЧЕРНОВА Н.С.

День  українського   добровольця

В  Новогродівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7  пройшли  заходи,   присвячені  Дню  українського  добровольця.  Учні  8-9  класів  ознайомилися  з  історією  формування  української  армії,   її  славними  сторінками  та  героями.  Вшанували  мужність  та  незламність  захисників  незалежності  та  територіальної  цілісності  України.

20170313_102603 20170313_102707 20170313_102744

Свято для мам і бабусь в 2-Б

6 березня в 2-Б відбулося свято для любих мам і бабусь, яке підготували для них учні. Школярі красномовно декламували вірші, весело співали пісні, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків проявленими талантами. А ще подарували різноманітні подарунки зроблені власними руками від щирого серця. Свято 8 березня в нашому класі вдалося на славу й принесло у душі дітей та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

DSC02689  DSC02693      Задорожня О.В.

Лютий 2017 р.

Фінал ІІ етапу ХVІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017»

З 21.02 по 23.02 у Києві відбувся  фінальний тур ІІ етапу ХVІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017». До Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді приїхали 154 конкурсанти, представивши 125 авторських програмних і апаратних рішень для обчислювальних систем. Організаційно-масові заходи відбулись за підтримки провідної ІT-компанії «Скайлайн Софтвер», оператора програмного забезпечення 1С в Україні, Державної служби інтелектуальної власності, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності».
20170222_094946Команда нашої школи у складі Філоненко Ольги, учениці 9-Б класу та Демиденко Яни, учениці 10-А класу разом з керівниками Полонською А.О. та Авер’яновою Ю.Г. представляли свою  авторську розробку «Блог Екологічного центру самоврядування Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 «ЕКОВЕКТОР» у категоріі «Web розробки» та отримали дипломи  фіналістів  у номінації «Максимальна функціональність продукту».
Нагороджували фіналістів Глухівський Лев Йосипович, доктор технічних наук, професор, головний спеціаліст Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», і Стецюк Юлія, менеджер по роботі з навчальними закладами компанії «Скайлайн Софтвер».
Почесним гостем ІІ етапу ХVІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017» став Герой України Леонід Каденюк, генерал-майор, кавалер ордена «За мужність» І ступеня, перший космонавт незалежної України, віце-президент аерокосмічного товариства України.

17016132_1896175950601674_5017787813791373219_o 16903377_1896175227268413_97137642883684999_o

МІТИНГ-РЕКВІЄМ

20 лютого 2017 року в Новогродівському будинку культури відбувся мітинг-реквієм присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні, в якому взяли участь учні нашої школи.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ В ШКОЛІ

TV1cKFF2dKQНа якій не розмовляв ти мові,
Але рідною найбільше дорожи.
Бо у домі, де чекають всі тебе з любов’ю,
Ти привітне слово кожному скажи.
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День рідної мови.   Цього  дня в нашій школі відбулося багато заходів: тематична лінійка  «Мова єднання – це українська!», книжкова виставка  «Класики українського слова», написання Єдиного диктанту «Україна – наша земля, наша Батьківщина», конкурс «Патріот», круглий стіл «О рідне слово! Хто без тебе я?», мовне свято «Ой яка чудова українська мова!», вікторина «Барвиста краса мови», конкурс читців «І ллється наше українське слово».
Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення свята,  сприяли розвитку у школярів почуття національної гідності, а також вихованню  любові  до краси і гармонії рідного слова.

DSCN2569 DSCN2579      ЧЕРНОВА Н.С.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

w-14XEztC7MНадворі ще лютий, але День Святого Валентина можна поправу вважати весняним святом, весняним по духу, по настрою.
14 лютого школа  жила неймовірно цікавим життям: зранку дівчата-янголята   5-А та  6-А  класів провели акцію «Сердечки», пізніше весь заклад зібрався на святкову лінійку,  в 1-4 класах було проведено вікторину «Що ми знаємо про свято?», а в 5-11 конкурсну програму «Під знаком Купідона».

День Святого Валентина  був переповнений позитивними почуттями!!!

beNdBcV_5D0   kvcUmS_aqyw       ЧЕРНОВА Н.С.

20170214_13433914 лютого у 5-А класі відбулася святкова конкурсна програма до дня святого Валентина.  Учні заздалегідь прикрасили свою класну кімнату різноманітними символами кохання: сердечками, квітами, повітряними кульками,  самі намалювали святкову газету та виготовили “валентинки”.
Під час свята ведучі читали вірші про кохання, розповідали про традиції святкування цього дня у різних європейських країнах. Дівчата підготували танок та пісню до свята. «Янголята» обирали пари для участі у конкурсах жеребкуванням. А компетентне жури з членів шкільного самоврядування Кучерук К. та Палілов О. визначали переможців.  Пари збирали «розбите серце», танцювали, казали компліменти, брали участь у конкурсах на взаєморозуміння та  злагодженість. Наприкінці конкурсу всі отримали солодкі смачні «валентинки», які виготовила мати одного з учнів Якімішина Тетяна.
З днем Валентина! Доля хай квітує!
Поглянь, яка за вікнами краса!
Душа тремтить, душа весну вже чує.
Весна ж несе любов і чудеса.
20170214_130120  20170214_134630                               Авер’янова Ю.Г., кл. керівник 5-А кл.

«Інтернаціональний обов’язок – обов’язок честі»

В Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 в рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було проведено літературно-музичну композицію «Інтернаціональний обов’язок – обов’язок честі», в якій взяли участь учні 5-11 класів.

   gUJbmJ19Jdc

ТРЕНІНГОВЕ  ЗАНЯТТЯ  «МІЙ  НАСТРІЙ»

10 лютого в нашій школі методистом психологічної служби міста Новогродівка Макух І.В. було проведено тренінгове заняття з учнями 5-Б класу на тему  «Мій настрій. Виготовлення особистої маски».

                                                                                                         Задко А.А.

«ПРОФЕСІЙНИЙ  ВИБІР»

IMG_20170209_134129Вибір професії –
це друге народження людини.

Майбутнє України – за сучасним поколінням. Щоб  знайти своє місце в житті, зробити правильний вибір після закінчення школи, практичним психологом в 11-А класі у формі тренінгу було  проведено урок  психології на  тему  «Професійний вибір».
IMG_20170209_134154 IMG_20170209_134228                                                            ЧЕРНОВА Н.С.

Проект «Подаруй квітку матері»

7 лютого у перших класах Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 розпочався дослідницький проект «Подаруй квітку матері».
На практичне заняття завітали члени центру самоврядування «Ековектор» під керівництвом Авер’янової Ю.Г. Вони розповіли про значення весняних квітів у житті людей і допомагали дітям саджати нарциси. Першокласники з великим бажанням  виконали роботу і прикрасили підвіконня горщечками з нарцисами. Тепер діти будуть доглядати за рослинами і спостерігати за процесом їх росту. А коли нарциси зацвітуть, то подарують весняну квітку матусі на 8 березня.
Дітям сподобалося саджати нарциси. Їхня радість вилилася у рядках:
20170207_082538

Ми посадили квіточки,
Хай вони ростуть!
Це наші маленькі діточки,
Хай вони цвітуть!

Тепер у дружній родині першокласників з’явилися маленькі живі друзі, за якими вони будуть доглядати.

20170207_081705    Класоводи 1-х класів

День безпечного Інтернету

20170207_083354Міжнародний день безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначається у другий день другого тижня другого місяця року. У 2017 році він припадає на 7 лютого.
В Новогродівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 на цьому тижні проводяться бесіди між дітьми, вчителями, щоб зрозуміти і домовитися, як найкращим чином використовувати Інтернет, навчитися справлятися зі складними ситуаціями, які виникають в Інтернеті, зрозуміти, що на кожному з нас лежить велика відповідальність — забезпечити, щоб ніхто не постраждав.
В 6-А та 10-А класах учителем інформатики Полонською А.О. була проведена лекція з використанням мультимедійної презентації  «Безпечний Інтернет». Серед учнів 8-х класів пройшов конкурс презентацій на тему «Як безпечно користуватися Інтернетом», результати якого будуть оголошені на загальношкільній лінійці. Класним керівником 11-А класу був проведений диспут «Чи правильно ми спілкуємося в соціальних мережах». З групою вчителів Алла Олександрівна провела майстер клас  «Як безпечно користуватися Інтернетом».

20170207_083452 фото0593-300x225 CIMG5318    Полонська А.О., учитель інформатики

 ШКІЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА

dD874lKhPd404 лютого  2017 року в спортивній залі Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 пройшов перший етап Шкільної волейбольної ліги України серед учнів 9-11 класів.
Основною метою Шкільної волейбольної ліги України є формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я; визначення за спортивним принципом кращих команд, гравців і вчителів фізичного виховання.
Нашу школу представляли 2 команди.
Склад першої: Редькін Даниїл, Єгоров Олег, Проданчук Сергій, Сергієнко Віктор, Рожнов Роман, Костильова Катерина, Демиденко Яна.
Склад другої: Буяновський Максим, Блащук Олександр, Чернов Даниїл, Константинов Олексій, Фандюшин Дмитро, Гавілей Едуард, Бодьзяк Олена, Янкова  Карина.
Учнів підготували вчителі фізичної культури школи.
Змагання проходили за коловою системою. Боротьба за перемогу була дуже напруженою, але цікавою. Всі гравці виклалися на повну.
Місця розподілились наступним чином:
І місце – ЗОШ №7           ІІ місце – ЗОШ №7           ІІІ місце – ЗОШ №10
Відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Новогродівської міської ради нагородив команди грамотами та подарунками.
За підсумками змагань Новогродівку у ІІ етапі обласного турніру ШВЛУ  буде представляти загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7. Вітаємо нашу волейбольну команду і бажаємо їй  успіхів!

pa85ynyUSKs   U9oeVCVYTZw       Джебженяк Л.Ю.

«Про користь гарячого харчування»

DSC_0866 Гаряче харчування в системі харчування  дитини  має вкрай важливе значення.DSC_0867
З метою формування ціннісного відношення до свого здоров’я, на класну годину  в 6-А клас було запрошено медсестру школи Акулінушкіну Л.Г., з бесідою «Про користь гарячого харчування». Лариса Геннадіївна розповіла про режим харчування школяра, їжу для сніданків, користь їсти «гаряче». Учні мали можливість задати доречні питання і почути вичерпні відповіді. Дякуємо, Ларисо Геннадіївно!

ЧЕРНОВА Н.С.

ФОТОВИСТАВКА «НОВОГРОДІВКА — МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Любов до рідного краю, до землі, до міста починається з дитинства.
6 лютого в  школі було  проведено фотовиставку  «Новогродівка — мій рідний край». В цьому заході взяли участь учні 5-11 класів, які  показали красоти нашого міста.
Дякуємо всім за участь!

 DSC_0870         ЧЕРНОВА Н.С.

Січень 2017 р.

Турнір з настільного тенісу

28 січня  2017 року в спортивній залі школи  відбувся  міський турнір з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь учні ЗОШ №7, №9, №10 і учні Авдіївського ПТУ №43.
Турнір з настільного тенісу  проводився з метою активізації та популяризації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи, поширення здорового способу життя, розвитку ігрових видів спорту та залучення учнів до занять фізичною культурою в позаурочний час.
Нашу школу представляли учні 6 класу — Акімов Данііл і Буяновький Євген, 8 класу — Єгоров Олег і Брагінець Владислав, 10 класу — Редькін Данііл і Демиденко Яна.
Турнір був дуже цікавим, насичений різноманітними матчами. І все це завдяки учасникам змагань,організаторам турніру, суддям (Євдаш Микита Леонідович,  Джебженяк Ляна Юріївна).
DSC06213Ну а місця розподілились наступним чином:
у першій віковій категорії Акімов Данііл зайняв ІІІ місце;
у другій  віковій категорії Єгоров Олег — І місце,
Брагінець Владислав — ІІІ місце;
у третій  віковій категорії Редькін Даниііл — І місце,
                                             Деміденко Яна — ІІ місце.
Переможці змагань були нагороджені грамотами і подарунками відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Новогродівської міської ради.
Дякуємо учасникам. Всім нових перемог. До зустрічі на турнірах!
DSC06147       Джебженяк Л. Ю.

 «Пам’яті героїв Крут»

Крути — це великий перелом на межі двох сто­літь.

   29 січня – День пам’яті героїв Крут. Щороку наша школа вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. На єдиній класній годині «Пам’яті героїв Крут» учні переглянули відеофрагменти про страшну трагедію 1918  року, хвилиною мовчання вшанували  юнаків.  В 10-А було проведено семінарське заняття приурочене цій даті. Заходи мужності, патріотизму надовго залишаться в пам’яті підростаючого покоління.

DSC_0057 DSC_0080 ЧЕРНОВА Н.С.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

wCj3j01PfBQ

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Холокосту 27 січня 2017 року в закладі пройшла лінійка-реквієм, на якій директор школи Самоздра О.В., викладач історії Соколенко Ю.В. та ведучі заходу  відкрили жахливі сторінки історії знищення єврейського народу, переглянули уривки документальних фільмів. В кінці зустрічі присутні вшанували пам’ять мільйонів жертв Холокосту хвилиною мовчання. Також у кожному класі були проведені виховні години, присвячені цій даті.

-czL4Tgt5rs ylNstBKFxe0    ЧЕРНОВА Н.С.

Відзначення  Дня Соборності України

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму, поваги до історичного минулого народу України   та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в Новогродівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 організовано  інформаційний калейдоскоп  «Соборність в душах, єдність у серцях», конкурс малюнків серед учнів 1-9 класів, виставка тематичної літератури, також школярі долучились до ІІІ Міжнародного флеш-мобу на підтримку України.
IMG_2 IMG_202 соборность             ЧЕРНОВА Н.С.

Історичний квест до Дня Соборності

Україна! Тисячі людей промовляли це слово в миті щастя, боротьби, втоми, горя….Різною може бути наша Батьківщина. Золотими ланами зустрічає вона трудівника, безкрає небо манить блакиттю митця… 23 грудня в школі відбулися заходи, присвячені до Дня Соборності України. В 10-А класі відбувся історичний квест «Україна — єдина країна». В ході гри учні продемонстрували знання з історії України, державної символіки, географії, літератури. Також був створений усний журнал «Етапи українського державотворення», в якому учні пригадали славу та силу єдиної України.

20170123_125016 20170123_125140 20170123_130652       Соколенко Ю.В.

ФЕСТИВАЛЬ  НЕДІЛЬНИХ  ШКІЛ

Вже не перший рік учнів нашої школи (волонтерський загін) разом з керівниками Гавриловою Л.Г. й Смоляковою Л.Л. запрошують на Фестиваль недільних шкіл  (м.Покровськ).
Цього року захід проходив  у БК ш/у «Покровське», де  діти   взяли  участь у квест-грі «Чудеса Христові», провели майстер-клас з виготовлення різдвяних сувенірів і зарядили енергією глядачів виконуючи бадьорий танець Дідів Морозів.  Під час перерви  на дітей чекали частування й  солодкі подарунки, а керівникам було  вручено подяки за духовне відродження нації.

                                                                                         ЧЕРНОВА Н.С.

«НОВА РАДІСТЬ» У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ

DSCN52037 січня 2017 року  члени волонтерського загону «Нова радість» (3-А, 7-А,11-А класи) виступили у Свято-Покровському храмі , де  представили глядачам цікаву різдвяну  програму:  пісню «Віфлеємська зірка»,  ніжний танок, цікаву притчу, хореографічну композицію про Ісуса Христа, колядки.
Після заходу Протоієрей Михайло (Марчук) вручив щедрі подарунки дітям і дорослим, подякував за активну участь у житті православного християнства та  духовне виховання підростаючого покоління.

DSCN5211 DSCN5225 Смолякова Л.Л.

ПОДОРОЖ ДО ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ

Хто хоч раз подорожував Україною, той ніколи не забуде побаченого! Київські святині, Запорізька Хортиця, дивовижні пейзажі Умані, оздоровчі курорти Криму та Одещини і, звичайно ж, Львів та Карпати…
image (5)Туристичні поїздки в ці місця для учнів та вчителів нашої школи вже стали улюбленою традицією. Тому не дивно, що цієї зими ми знову відвідали Західну Україну. Спочатку був Львів, де кожна вуличка сповнена стародавнім шармом та духом романтики, він вкотре зачарував своєю архітектурною довершеністю. Приємною несподіванкою обернувся для нас візит до старовинної будівлі офіцерського казино. Величність та краса приміщень у цьому музеї вразила кожного.
Нам пощастило, бо під час січневих свят ми побачили справжні вертепи, відчули той неповторний різдвяний настрій на ярмарку біля головної ялинки Львова. Солодким бонусом екскурсії містом було відвідування шоколадної майстерні, де львівські майстри частували нас своїми смачними шедеврами.
Не можна уявити Західну Україну без Карпат. Карпати прекрасні у будь-яку пору року своїм гармонійним поєднанням високих гір із мальовничими полонинами. Але саме взимку, піднімаючись канатною дорогою, вас не покидає відчуття, ніби ви опинилися в казці: очі засліплює чистий білий сніг, що товстим килимом встелив землю; час від часу чути гірську річку, а величні сосни, пишаючись своїм білим хутряним одягом, шляхетно супроводжують вас до самої гірської вершини.
Ця подорож ще раз показала, як разом із друзями можна весело провести час, отримати безліч позитивних емоцій, ознайомитись та дізнатись ще більше про нашу Україну. Повертаючись додому, ми вкотре відчули, що дійсно пишаємось красою та величчю нашої Батьківщини. Ці враження ще тривалий час будуть нагадувати нам про цю чудову мандрівку.
Дякуємо нашим вчителям за чудово організовану поїздку під час зимових канікул.
Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої шкільної туристичної родини! Попереду ще багато чудових подорожей, цікавих зустрічей та приємних вражень!

image (6) image             Костянко Юлія, Білоус Єгор.