Літній табір «Капітошка»

28 червня

 28 червня — День Конституції України. Як і всі дорослі наш табір «Капітошка» буде святкувати цей день вдома. А нашим дітям, представникам  із загонів табору відпочинку, надана почесна можливість взяти участь у виступі на концерті на Шахтарській площі у місті. Святково одягнуті  у вишиванки,  вони  урочисто розкажуть про головний документ нашої держави. Ми любимо нашу рідну землю, шануємо її свята і поважаємо її традиції.

                                                                 Начальник пришкільного  табору «Капітошка» Смолякова Л.Л.

 27 червня

              А відпочинок в таборі «Капітошка» продовжує свою плідну роботу. Сьогодні наші діти побували  на базі  «Золотое руно»  в   м. Курахове. На нас чекала дивовижна подорож  в гості до Нептуна. Гарний  настрій, сонячний день, свіже повітря, теплий пісочок, чиста водичка — все сприяло нашому чудовому  відпочинку. Сезон купання у водосховищі відкрив сам Нептун — володар  морів та океанів. Діти багато купалися, засмагали на березі, грали у футбол, відпочивали на дитячому майданчику, ходили босоніж, стрибали на батутах, будували піщамі палаци, спостерігали за тваринками у звіринці. Час проминув непомітно. Обід в цей день здався неймовірно смачним! Ще б пак — на нас чекав борщ з «морською» капустою і м’ясом «омарів». На друге — «краби з креветками» під соусом. А на третє —  «кокосове молоко» прямо з кокосу. Звичайно, це жарт, але ж так цікавіше жити, хіба ні? Сподіваємося, що ще не один раз повернемось сюди для веселого відпочинку!

                                                                 Начальник пришкільного  табору «Капітошка» Смолякова Л.Л.

26 червня

     В нашому таборі сьогодні відбулося урочисте свято відкриття ІІ табірної зміни «ТVstudio». На святі юні капітошки презентували  свої  дружні загони «Нове покоління» і «Кока-кола», емблеми, речівки, брали участь в рухливих телевізійних іграх, розповідали  News-вірші, співали жартівливі пісні.  А старші наставники  презентували  свої  «Вередливі поради» щодо відпочинку в таборі. Ми були раді привітати наших гостей  Макух І.В, Шеврову В.В., а також батьків, що завжди нас підтримують. Родзинкою свята став прихід  Капітошки і  мультяшного героя  Міккі Мауса, які принесли смачне частування для дітей: морозиво, кекси, сік, яблука.
Ми щиро вдячні всім дорослим, які дбають про відпочинок дітей  у таборі «Капітошка»: працівникам міського виконкому, міського відділу освіти, кафе «Сказка», ПП «Чередниченко», батькам та багатьом іншим небайдужим людям.

                                                                 Начальник пришкільного  табору «Капітошка» Смолякова Л.Л.

25 червня

    Сьогодні в нашому таборі День відкриття малих олімпійських ігор в таборі «Капітошка».  Юних спортсменів табору привітав сам бог Зевс разом з іншими богами то богинями Олімпу. Діти довідались багато цікавого про  олімпійські ігри, про відомих спортсменів та рекордсменів у спорті. Вихованці «Капітошки» брали активну участь у спортивних випробуваннях, проявили вміння працювати в команді, показали силу, спритність, швидкість та інші риси, притаманні  спортсменам. Діти разом зі своїми старшими наставниками  долали смуги перешкод, бігали, стрибали, стріляли з водяних пістолетів. Книга рекордсменів табору «Капітошка»  поповнилася новими іменами. Завершилися змагання  купанням  у  бассейні. Сонце, повітря і вода — наші найкращі друзі.

                                                                 Начальник пришкільного  табору «Капітошка» Смолякова Л.Л.

22 червня

     Ось  і розпочалася ІІ зміна в дитячому пришкільному таборі «Капітошка» на базі Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст № 7. Свій активний відпочинок з 22 червня по 13 липня  в ньому проведуть 58 дітей віком від 6 до 12 років. А про дозвілля і  цікавий відпочинок, добробут, здоров’я  і хороший настрій дітей подбають вчителі  Задорожна О.В., Пиж О.О, Ватаг О.В., Корнілова С.М., Селюта Ю.С., Тимощук Д.О., Масло В.В., Джебженяк Л.Ю., Голуб І.Ю.
Сьогодні  наші діти розподілились на два загони, познайомилися один з одним, обрали назви для своїх загонів, створили власні емблеми табору, вивчили гасла, примовки, веселі  пісні, розучили нові ігри, готувалися до свята урочистого відкриття  табірної зміни.
Напередодні свята  в таборі провели конкурс малюнків  на асфальті » Мої права в Конституції України.».  А в міській дитячій бібліотеці  разом з бібліотекарем Булкіною О.О. провели вікторину до Дня Конституції  «Мої права та обов’язки згідно Конституції України»,  переглянули відеоролики  з теми «Я — громадянин України».
На вихованців дитячого пришкільного табору чекає багато цікавих квестів, зустрічей, змагань, мандрівок. Сподіваємось, що відпочинок  надовго запам’ятається нашим  дітям.

Начальник пришкільного  табору «Капітошка» Смолякова Л.Л.

Шановні батьки!
hqdefault
Влітку 2018 року пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Капітошка» буде функціонувати наступним чином:

І зміна на базі ЗЗСО №9  з 04.06.2018 по 21.06.2018
ІІ зміна на базі ЗЗСО №7  (ЗЗСО №10) з 22.06.2018 по 12.07.2018
ІІІ зміна на базі ЗЗСО №10 з 16.07.2018 по 02.08.2018
для дітей від 6 до 14 років 

Для придбання путівки необхідно надати наступні документи: 

  1. Копія свідоцтва про народження дитини
  2. Копія ІНН дитини
  3. Копія паспорту одного із батьків.
  4. Довідка про склад сім’ї.
  5. Медична довідка (за 3 дні до початку роботи табору)
  6. Документ, який засвідчує наявність пільг.

Вартість путівки:
400 грн – для всіх, хто не має пільг.
200 грн  – для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, які прибули із зони АТО, дітей, батьки яких є учасниками АТО.
120 грн – для дітей із сімей СЖО.
Безкоштовно – для дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За довідками звертатися: Макух Ірина Володимирівна     тел.0501771442

Червень 2017

Закриття табірної зміни «Прощаватись вже пора»

Ось і добігла кінця табірна зміна. У дітей  пришкільного табору відпочинку ЗОШ №7 гарних вражень вже на цілий рік вистачить. Адже скільки цікавого відбувалося у “Капітошці”! Кожен день діяльності табору був насичений різноманітними подіями, приємними сюрпризами. Щодня вихованці брали участь у різних видах спортивних змагань, були учасниками конкурсів, вікторин, веселились та розважались.
Особливо запам’яталися поїздки до Курахівського водосховища та водойми с.Дача. Там дітей зустрічали Нептун, русалки та чортенята. Також проводилися рухливі ігри та спортивні змагання, зарядка на піску, флешмоби дітей та  вихователів. А які спогади залишили у дітей День печеної картоплі  та Чайної церемонії! Багато позитивних емоцій додали дітворі аніматори із розважальною програмою «Барбоскіни» та волонтери із дитячої організації ООН ЮНІСЕФ. Незабутньою була екскурсія до музею ім. С. С.Прокоф’єва, де дітлахи познайомилися із життям та творчістю  композитора, прослухали уривки із його музичних творів, розглянули особисті речі.
А найяскравішим заходом цих днів стало закриття табірної зміни «Прощаватись вже пора». На цьому святі до дітей приходили казкові герої Капітан Флінт, Бармалей, Золота рибка, Айболить та Капітошка. Вони розважали дітей кричалками, піснями, танцями, іграми. Діти із задоволенням брали участь у розважальній програмі, виконували номери. Приємним сюрпризом став флешмоб, виконаний вихованцями загонів разом із вихователями. Справжньою несподіванкою було шоу мильних бульбашок від Чарівної феї, яку запросив Капітошка. А завершилося свято солодкими подарунками та сувенірами на пам’ять.
Діти ще довго будуть пам’ятати свої неймовірні пригоди та веселі посмішки співробітників табору: директора Гайчук О.О., інструктора з фізичного виховання Смолякову Л.Л., педагога організатора Задорожню О.В., і ,звичайно, вихователів Поліщук К.А. та Пиж А.В.
Всі капітошківці  дуже вдячні за  турботу і можливість чудово відпочити депутатам та голові нашого міста Л.М Білецькій, начальнику міського відділу освіти Р.М.Кухтіній. Дякуємо за солодкі призи  відділу сім’ї та молоді О.М. Мантуровій та Н.М.Сухановій, за увагу та чуйність методисту міського відділу І.В.Макух, за смачні страви ФОП «Чередніченко І.А.», за морозиво та веселі  розваги на батутах адміністрації  кафе «Казка».
Тож, літній пришкільний табір відпочинку сьогодні закриває свої двері. Та сумувати не треба. Адже попереду у нас – веселе, чудове, дзвінке ЛІТО, і немає нічого кращого, ніж ЛІТНІ КАНІКУЛИ!

 Свято спорту в «Капітошці»

На спортивному стадіоні м. Новогродівка 12.06.2017р. дитячий пришкільний табір відпочинку «Капітошка» провів відкриття Малих Олімпійських ігор. Змагалися 2 команди «Ведмеді» та «Чемпіони».
Програма змагань була досить насиченою. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси, де потрібно було проявити влучність і кмітливість, а також свої спортивні, розумові здібності та навички. Всі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже переживали. Всі старалися щосили прийти до фінішу першими.
І завдяки своїй спортивній підготовці, спритності, швидкості і сміливості, здобути перемогу змогла команда «Ведмеді».
Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Команди були нагороджені відмінним зарядом бадьорості, отримали море позитивних емоцій та нагороджені солодкими призами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради.

20170612_104209  IMG_20170612_102300  IMG_20170612_100320

«Прощавай навчання час – табір вже чекає нас»

Романтика, гра, мрія повинні супроводжувати дитину повсякчас. Роль вихователів – спрямовувати енергію та ініціативу дітей у правильне русло. Це і є основним правилом нашого пришкільного табору «Капітошка», який гостинно відкрив свої двері 6  червня 2017 року із загальнотабірним девізом: «Прощавай навчання час – табір вже чекає нас». 58 юних капітошок з 6 по 9 червня чудово проводили час. У спеку і в дощ їхнім дозвіллям займалися завзяті та енергійні співробітники табору: директор табору Гайчук О.О., педорганізатор Федорова А.В., фізрук Джебженяк Л.Ю., вихователі Голуб І.Ю. та Селюта Ю.С..
Щодня діти зустрічаються на захоплюючій і запальній ранковій зарядці. А в їдальні їх чекала різноманітна, смачна і ситна їжа. Капітошківці раціонально харчувалися завдяки чудовим кухарям і, звичайно ж, ПП «Чередниченко», яке радувало нас також соками, десертами, морозивом, цукерками, випічкою та ін.
Перші чудові дні у таборі пролетіли дуже швидко і непомітно, адже кожен день їх чекали незвичайні подорожі, пригоди, ігри, конкурси, розваги. Були проведені розважальні програми: «Алло! «Капітошка» шукає талант!», «Мандрівка до країни Дитинства», похід з дітьми у джунглі, де була проведена спортивна гра «Джунглі кличуть», у якій команди хижаків та травоїдні виконали завдання і відшукали дорогоцінний смачний скарб. А закінчився перший тиждень урочистим святом відкриття табірної зміни, у якому дітей зустріли казкові герої Сімка, Нулик та Дім Дімич, також на свято  завітали вередливий продюсер зі своїми зірочками, подружки Бабки Йожки та головний символ табору – Капітошка. Вони провели з дітьми різні ігри, конкурси. Дітлахи співали, танцювали, знайомилися один з одним і з законами табору. Загони «Динаміт» і «Позитив» обмінялися привітаннями, речівками та кричалками. Всі із задоволенням співали чудову табірну пісню про улюбленого мультиплікаційного героя Капітошку, а також привітали один одного зі святом друзів веселою пісенькою. Не залишилося осторонь кафе «Казка» (ПП Ясунас С.В.), яке також привітало капітошківців зі святом, їх частування припали до душі дітлахам. Але це ще не все, наша казкова подорож у літо продовжується.
Ми дуже вдячні всім тим, хто надав таку чудову можливість — відпочинок в пришкільному таборі «Капітошка», участь в житті табору, небайдуже ставлення, турботу і добрі серця, а особливо начальнику міського відділу освіти Р.М.Кухтіній, методисту міського вітділу І.В. Макух, службі у справах сім’ї, молоді та спорту О.М.Мантуровій і Н.М.Сухановій.

20170609_111826  20170609_100110  20170609_102019

Педагог-організатор
пришкільного табору «Капітошка»
А.В. Федорова

2016 рік

Ось воно яке наше літо …

cimg4056  cimg3848 Більше фотографій дивись у Фотогалереї сайту >>>

У розпалі улюблена пора року всій дітвори — літо. Літні канікули хлопчики й дівчатка намагаються провести максимально цікаво та корисно. А батьки зроблять все для того, щоб їхні діти викупалися в морі або річці, засмагли, вдосталь наїлися свіжих фруктів і овочів. Ну а самі непередавані враження від відпочинку, звичайно ж, залишаться у хлопців, батьки яких придбали путівки в міський пришкільний табір «Капітошка» на III зміну в ЗОШ №7. 58 юних капітошок з 19 липня по 5 серпня чудово проводили час. У спеку і в дощ їхнім дозвіллям займалися завзяті та енергійні співробітники табору. 15 днів табірної зміни пролетіли дуже швидко і непомітно, адже кожен день їх чекали незвичайні подорожі, пригоди, ігри, конкурси, розваги. У хлопців залишиться величезна маса приємних спогадів.
Табірна зміна розпочалася з урочистого відкриття. Вихованців зустріли веселі клоуни Алюсик і Люсик, Бека-Забіяка, Капітошка. Вони провели з дітьми різні ігри, конкурси. Хлопці співали, танцювали, знайомилися один з одним і з законами табору. Загони «220 вольт» і «Зірки галактики» обмінялися привітаннями, речівками та кричалками. Всі із задоволенням співали чудову табірну пісню про улюбленого мультиплікаційного героя Капітошку.
Щодня діти зустрічалися на захоплюючій і запальною ранкову зарядку. А в їдальні їх чекала різноманітна, смачна і ситна їжа. Хлопці раціонально харчувалися завдяки чудовим кухарям і, звичайно ж, ПП «Чередниченко», яке радувало нас також соками, десертами, морозивом, цукерками, випічкою та ін. Не залишилося осторонь кафе «Казка» (ПП Ясунас С.В.), їх частування припали до душі дітлахам.
Величезним сюрпризом для дітей був приїзд представників центру сім’ї за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та товариства Червоного Хреста з м.Селидове. Так запально і захоплююче в табірний День Європи дорослі поринули в світ дитинства, пустували, захоплююче грали з вихованцями табору, ходили по канату разом з хлопчиками і дівчатками. З цікавістю діти спостерігали за тим, що відбувається, з задоволенням брали участь в розвагах. Довго-довго бурхливими оплесками хлопці не хотіли відпускати своїх нових друзів.
Чи не забудуть юні капітошки аромат печеної картоплі, яку пекли в День голих п’ят і квест-гру «У пошуках пригод», адже тоді індіанці племені Мумба-юмба, прийнявши бойову розмальовку, відвідали різні екзотичні острови, виконали завдання, врятували індіанця Джо і відшукали дорогоцінний смачний скарб.
День бантиків всіх розсмішив і розвеселив. А в День іменинника ми привітали шістьох хлопців, які святкували День народження в липні. Для них в цей день звучали пісні, вірші, вони отримали невеликі сувеніри та масу приємних емоцій. Юні спортсмени і спортсменки показали свою майстерність під час Малих олімпійських ігор і поповнили число рекордсменів книги рекордів «Капітошка 2016». А шкідлива Баба Яга та моторний Лісовик усіма силами намагалися перешкодити хлопцям, тільки от не вийшло у них нічого.
Нікого не залишив бути байдужим велике спортивне свято «Джунглі», де у чесному двобої зійшлися хижаки і травоїдні. А частування, надане службою у справах сім’ї, молоді та спорту, було дуже смачним і апетитним. Дітлахи-тваринки відновили втрачені сили і були готові до нових випробувань.
Сподобалися хлопцям козацькі розваги і День англійської мови, конкурс юних художників і зустріч з веселими Фіксікі, які невпинно втягували хлопців в різні ігри.
А в День Хрещення Русі всі бажаючі відвідали храм Введення в храм Пресвятої Богородиці Української Православної церкви, де протоієрей Павло Стеценко радо зустрів хлопців, провів з ними бесіду. Хлопці поставили свічки і попросили Бога про світ і здоров’ї, а в подарунок від батюшки отримали Біблію і подарунки (невеликі іконки, книжки).
Влітку, особливо в таку спеку, хочеться бути ближче до води. Сонце, повітря і вода — наші кращі друзі, тому ми вдосталь накупалися в Курахівській водосховище і водоймі с. Лисівка. Хлопці будували чудові замки з піску, медитували і займалися гімнастикою на теплому піщаному пляжі, стрибали на батутах. А юні фотомоделі табору приміряли грязьові рукавички і чобітки. Купальний сезон відкрив владика морів і океанів Нептун. Своїм тризубом він, разом зі своєю свитою, Русалочкой, Водяним і Влітку, дозволив купання в водній безодні, пограв з юними водолазами і плавцями в свої захоплюючі ігри, він також видав Указ про обов’язкове купанні. Дівчина Літо пригостила хлопців різними фруктами і загадала свої загадки. Ну а співробітникам табору дісталася пінна вечірка. Ви б бачили з якою старанністю капітошки — рибки, русалки, осьминожки і медузкі вимазали піною, а потім викупали всіх тих, хто змушував вживати в їжу вітаміни, щільно їсти, робити зарядку, брати участь у святах. У таку спеку все вони з задоволенням прийняли водні процедури.
А як здорово вбратися піратами і взяти участь в піратські пригоди! Захоплюючі змагання з піратами Джоном і Джеком не дали нудьгувати нікому.
Як же оздоровлення? — Запитаєте ви. Не хвилюйтеся, з цим у нас все в порядку, все оздоровлені і повні сил, адже хлопці відвідували міський профілакторій «Здоров’я» шахти 1-3 «Новогродівська». Хлопці брали душ Шарко, робили масаж, лежали на чарівних голках, пили фіточай, кисневі коктейлі, ходили по чудових оздоровчим доріжках. Ми безмежно вдячні співробітникам профілакторію за чуйність, терпіння і уважне ставлення, а директору шахти Н.Н.Галушко і головлікаря профілакторію О.Н.Братішко окреме величезне «Дякую» за можливість зміцнити здоров’я підростаючого покоління.
На заключному святі в день закриття табірної зміни кожен капитошка показав свій талант. Під час концерту у нас побували японські дівчинки з величезними віялами, які в танці освіжили жаркий зал. Маленькі джентельмени показали вміння танцювати з тростини. Бурановские бабушки приготували цілюще зілля і змова на літо. Юні фокусники здивували своїми магічними здібностями і спритністю рук. А маленькі каченята оживили всіх глядачів. У гості до дітей прийшла казка. Вовку з тридев’ятому царстві капітошкіного держави, трьох Василіс, Золоту рибку і Царя діти зустріли бурхливими оплесками. А Двоє зі скриньки всіх розсмішили. Здорово було переглянути на великому екрані фотографії, на яких наші відображені вихованці. На всіх кадрах вони веселі, захоплені, задоволені життям. Жартівлива гра з співробітниками табору «Детектор брехні» дала зрозуміти гостям свята, що дітям в таборі було комфортно, затишно і цікаво, завдяки дорослим, які постаралися, щоб хлопці не нудьгували і були щасливі. Флешмоб, який виконали дорослі, назавжди залишиться в душах дітей. В кінці свята діти отримали подарунки та солодощі. Табірна зміна вдалася на славу!
Ми дуже вдячні всім тим, хто надав таку чудову можливість — відпочинок в «Капітошка», участь в житті табору, небайдуже ставлення, турботу і добрі серця, а особливо начальнику міського відділу освіти Р.Н.Кухтіной, методисту міського отделаІ.В. Макух, службі у справах сім’ї, молоді та спорту Е.Н.Мантуровой і Н.Н.Сухановой.
Що не кажіть, а «Капітошка» — це завжди веселощі, радість, активний відпочинок в будь-яку погоду. Ласкаво просимо до нас в наступному році! Приходьте і переконайтеся — в пришкільному таборі цікаво і захоплююче! Не дамо нудьгувати нікому!

Педагог-організатор
пришкільного табору «Капітошка»
Л.Л. Смолякова