Конкурси

Перемога в ІІІ етапі обласного конкурсі благодійних акцій

CIMG1287В Донецькій області з 15 грудня 2017 р. по 5 січня 2018 р. проходив ІІІ обласний конкурс благодійних акцій, присвячених Дню Святого Миколая.
Творчий звіт з довідковими матеріалами про актуальність акції, спрямованої на допомогу дітям-сиротам, з її результатами, відгуками, фото і відеоматеріалами на розсуд журі представила вчитель початкових класів, наставник волонтерського загону Смолякова Людмила Леонідівна.
З представленими матеріалами компетентне журі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти дали високу оцінку: Новогродівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 посів І місце в області і отримав Диплом І ступеню, диск і книгу-збірку колядок і щедрівок.
На святкову конференцію-засідання в Слов’янський Будинок дитячої та юнацької творчості були запрошені учасники і переможці ІІІ фінального туру обласного конкурсу благодійних акцій.
Ця перемога дає нам крила для подальшої роботи у морально-етичному вихованні наших підопічних.
Ми обов’язково продовжимо свою благодійну діяльність, бо творити добро, дарувати радість ніколи не пізно.

Л.Л. Смолякова

Фестиваль «Школа має талант!»

17 листопада о 10.00 години в актовій залі Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 ім. Т.Г.Шевченка відбудеться фестиваль «Школа має талант!» за участю дітей початкової ланки.
17 листопада о 11.00 години в актовій залі Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 ім. Т.Г.Шевченка відбудеться фестиваль «Школа має талант!» за участю дітей середньої та старшої ланки.
Найкращі учасники фестивалю які отримають дипломи 1-2 ступеня візьмуть участь у благодійному концерті в підтримку дітей сиріт до свята «Святий Миколай!»
Запрошуємо всіх бажаючих до глядацької зали!

Увага! Увага! Оголошується конкурс!

В Новогродівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 з 10 листопада по 23 грудня 2017 року проводиться конкурс під гаслом «Святий Миколай іде до сиріт». Запрошуємо всі класи школи взяти участь у цьому ІІІ обласному конкурсі благодійницьких акцій, присвячених Дню святого Миколая.

mikolay