II семестр 2017-2018 н.р. №2

22 червня в дитячому пришкільному таборі «Капітошка»

Ось  і розпочалася ІІ зміна в дитячому пришкільному таборі «Капітошка» на базі Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ст № 7. Свій активний відпочинок з 22 червня по 13 липня  в ньому проведуть 58 дітей віком від 6 до 12 років. А про дозвілля і  цікавий відпочинок, добробут, здоров’я  і хороший настрій дітей подбають вчителі  Задорожна О.В., Пиж О.О, Ватаг О.В., Корнілова С.М., Селюта Ю.С., Тимощук Д.О., Масло В.В., Джебженяк Л.Ю., Голуб І.Ю.
Сьогодні  наші діти розподілились на два загони, познайомилися один з одним, обрали назви для своїх загонів, створили власні емблеми табору, вивчили гасла, примовки, веселі  пісні, розучили нові ігри, готувалися до свята урочистого відкриття  табірної зміни.
Напередодні свята  в таборі провели конкурс малюнків  на асфальті » Мої права в Конституції України.».  А в міській дитячій бібліотеці  разом з бібліотекарем Булкіною О.О. провели вікторину до Дня Конституції  «Мої права та обов’язки згідно Конституції України»,  переглянули відеоролики  з теми «Я — громадянин України».
На вихованців дитячого пришкільного табору чекає багато цікавих квестів, зустрічей, змагань, мандрівок. Сподіваємось, що відпочинок  надовго запам’ятається нашим  дітям.

Про інші події в таборі «Капітошка» читати на сторінці Літній табір «Капітошка»

Начальник пришкільного  табору «Капітошка» Смолякова Л.Л.

_n

СВЯТО «ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА»

Як швидко рік навчальний промайнув, повірити так важко в це відразу.
І ми сьогодні всі зібрались тут,
Останній дзвоник святкувати разом.

«Останній дзвоник» – свято, яке  щороку з нетерпінням чекає кожен учень.
    Від самого ранку в Новогродівському  ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 лунала музика. І ось розпочалася довгоочікувана лінійка. Добрі слова з побажанням легкого шляху в доросле життя та  веселих канікул лунали  з уст  директора, гостей  та молодших учнів закладу.
Традиційно на лінійці  були підведені підсумки  навчального року. За  високі досягнення в навчанні, громадському житті закладу, олімпіадах та спорті директор Самоздра О.В.  нагородила учнів похвальними листами та кубками.
На святі було все:  білі банти, стрічки, повітряні кульки, хореографічні композиції випускників, флешмоби, вірші, пісні  і… звичайно ж, сльози. Після привітань та нагороджень настала хвилююча мить – пролунав останній дзвоник, для когось  він  сповістив про перехід до наступного класу, для когось – про закінчення школи.

337865075_2ЧЕРНОВА Н.С.

Мала Академія Наук JUNIIOR

21 травня у нашому закладі відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів шкільної Малої Академії Наук JUNIIOR. Готуючись до захисту учні початкових класів разом із учителями досліджували, спостерігали, аналізували. Коло їх інтересів досить широке: це і природознавство, і хімія, і інформатика, і танцювальне мистецтво.
До захисту було представлено 7 робіт учнів 3-4 класів. Кожна вирізнялася своєю оригінальністю і неповторністю. «Маленькі науковці» прагнули показати свої наукові дослідження як найактуальніші. Серед найкращих робіт відзначено дослідження допитливого біолога Грязнова В’ячеслава «Мікроскоп та його будова» (3-Б),  юного хіміка Задорожнього В’ячеслава «Рідини та їхні властивості»(3-Б) та майбутнього програміста Іванова Іллі «Хакерство»(3-Б).
Багато цікавого дізналися присутні на захисті науково-дослідницьких робіт. А юні вчені  відчули себе справжніми дослідниками, долучившись до винахідництва та наукового пошуку, і отримали гарний досвід для майбутньої наукової діяльності.
Свято надихнуло вчителів успіхами вихованців, батьків – радістю за своїх дітей, школярів можливістю відкрити нові обрії у світі знань.

  IMG_20180521 IMG_ 151746               Задорожня О.В.

 

 

 

7cLhfXmbHrA

«Ми — Патріоти України!»

   Нещодавно учні 6-7 класів Новогродівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №7  взяли участь у конкурсі «Ми – Патріоти України!», який включав в себе завдання різного рівня та об’єднав в собі питання з історії, географії, мови та літератури.
За результатами засідання журі, учасники національно-патріотичного конкурсу (Сластнікова П., Чорна О., Гончарова Є., Глущук В., Майборода Г., Уткін О.) посіли ІІ місця і отримали електронні сертифікати.

                                                                                                   ЧЕРНОВА Н.С.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Вишиванка  — символ Батьківщини,
                                                           Дзеркало народної душі…

Вишита сорочка – один з найбільш древніх українських атрибутів. Кожен регіон країни – неповторний у своєму виконанні вишиванок. Тому і не дивно, що 12  років потому виникло таке сонячне свято – День вишиванки. Цього року 17 травня учні та працівники нашого  закладу зі задоволенням  долучилися до нього. Школа  замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

328n (3)                                                                               ЧЕРНОВА Н.С.

олимп

І Всеукраїнські інтернет-олімпіади проекту «На Урок»

З 8-30 квітня 2018 року відбулися І Всеукраїнські інтернет-олімпіади проекту «На Урок» з української мови та література (1-11 клас), з англійської мови (1-11 клас), з математики (1-11 клас), з предметів початкової школи (1-4 клас), з біології (6-11 клас), з інформатики (2-11 клас). Головна мета інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зможе проявити себе.

Учні Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 взяли участь в олімпіадах з інформатики (28 учасників – 19 отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів), біології (24 учасника – 3 отримали дипломи ІІІ ступенів) та англійської мови (14 учасників – отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів).

Учителя Авер’янова Юлія Геннадіївна, Полонська Алла Олександрівна, Шутова Каміла Олексіївна отримали Свідоцтва про підготовку учнів до олімпіади та Сертифікати про підготовку переможців.

328n (1)